Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hany eves kortol lehet csinalt...

Hany eves kortol lehet csinaltatni rhinoplasztikat?

Figyelt kérdés
Borzaszto csunya az orrom, teljesen elronditja az arcomat, de meg csak 15 eves vagyok, meddig kell varnom?
2018. febr. 16. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
18 eves korig ajanlott varni, de ha meresz vagy te es az orvos, akkor megcsinalja elobb. Szerintem vard ki azt a 3 evet, lehet csak tulreagalod kis tinikent. Addig meg fog valtozni az orrod. En se szerettem 14 eves korom korul, most 20. evemre ugy erzem, hogy vekonyabb lett es szebb.:)
2018. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
18 utan, nem csak azert, mert kiskoru vagy, hanem mert valtozik is az orr addig es ebbe nem tul szerencses belenyulni, mielott befejezodne nagyjabol a termeszetes valtozasa az arcnak, orrnak, stb
2018. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!