Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 13 évesen szülői engedéllyel...

13 évesen szülői engedéllyel lehet orrplasztikát csináltatni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem mert még fejlődésbe vagy.
2017. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Jézusom...
2017. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, máscsak azért sem, mert még növésben vagy és többek közt az orrod is változik.
2017. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Mi a fenéért akarsz ilyen fiatalon kés alá feküdni? És a szüleid csak úgy rábólintottak?
2017. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
9%
😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫
2017. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Menjetek el a szüleiddel, nekem Dr. Kárász Tamás csinálta. 14 évesen szerintem megcsinálja ha indokolt! Egyszer így is-úgy is megcsináltatod, akkor miért ne lennél szebb minél hamarabb? Hajrá!
2017. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
6os már ne haragudj de elég elfucserált orvos lehet az aki 14 évesen megcsinálta neked. pont ebben a korban fejlődik a legtöbbet a szervezeted. Sok orvos még 18-20 fele is gondolkozik rajta mert meg kell határozni hogy megérett vagyis felnőtt e már az a személy. Nem úgy működik hogy anya apa aláírja és mehetünk ezt az orvosnak is alá kell írnia. Meg kell állapítania hogy megálltál már e a növésben illetve a pszichológiai okát mert ha lelki beteg vagy és azért akarod megcsináltatni vagy mert pisti azt mondta akkor egy normális orvos nem fogja megcsinálni
2017. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem 14 évesen csinálták, én csak dokit ajánlottam. Az orr formája nem olyan mint a mell, nem fog változni. Ha puklis vagy sasorr az olyan marad, ha nem szép akkor előbb utóbb meg kell műteni. Miért ne műtse meg most? Miért várjon 4 évet? Ha mégis változna az arca akkor megműti még egyszer. Egy orrplasztika nem nagy kunszt, nem is fáj, 1 hét gipsz és annyi. Fület is műtenek már 14 évesen, ha elálló az se fog magától megváltozni. 21. század van, élni kell a lehetőségekkel.
2017. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%

Több okból is ne.

1. Rohadtul drága egy plasztikai műtét

2. Növésben vagy

3. A szüleid ha normálisan úgyse mondanak igent.

4. Szerinted a pasik mit szeretnek jobban? Az eredetit vagy az agyonműtött változatot?

Szóval bocs a csupasz igazságért de ha jót akarsz magadnak megvárod szépen a 18 éves kort, és utána eldöntöd szépen hogy te igen is önmagad maradsz, vagy átszabatod magad mert esetleg az XY-nak nem felel meg (amúgy meg ki nem szarja le?). Én legfeljebb akkor ajánlanám a plasztikai műtétet ha olyan durva születési rendellenesség hogy az már komoly problémákat okoz. Mert elvileg erre találták ki az ilyesmit, nem a kényeskedő libáknak, akik nagyobb mellet/jobb segget vagy valami hasonlót akarnak. És ezt egy általánosan kövérnek/lúzernek/rondának tartott 13 éves lány írta.

2017. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azèrt èn kìváncsi lennèk arra hogy mièrt is akarja kortól függetlenül valaki megműttetni magát mielőtt ìtèlkezem. Lehet h tènyleg szüksègesnek èrzi mert eltèr a szokványostól. De mint ahogy most is láthat mindenhol vannak majd èn jól meg mondom emberek akik ugyanijen jól megmondó gyételeket nevelnek akik pokollá teszik a másik èletèt ès önèrtèkelèsèt a napi szekálásukkal mert görbe az orrod kövèr vagy vagy pattanásos.
2017. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!