Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudnatok adni ajanlani valamil...

Tudnatok adni ajanlani valamilyen jo klinikat ajakfeltoltesre?

Figyelt kérdés
Szep, termesztes, csak a felso ajkanat szeretnem ,,dusabba” tenni. Nem baj ha draga, csak megbizhato legyen, jol dolgozzanak.
2018. febr. 19. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Felejtsd el, minek, ha szép? Ormótlan kacsa lehetsz tőle.
2018. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lehet ormótlan kacsa. Húzz már innen ha nem tudsz normális választ adni. Attól mert neked az a kép lebeg a zsemed előtt hogy egy feltöltött száj csak kacsás lehet akkor sajnállak.

Pl. Dr. Gáspár Levente, Dr. Tizedes György, Dr. Krasznai Zsolt.

2018. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod es az orvosok ajanlasat!:)
2018. febr. 25. 17:38
 4/6 anonim válasza:

Szia! Egyúttal érdeklődnék én is, hogy az ajakfeltöltése egyszeri, vagy injekciózni későb is kell, pl évente? Te tudod már ezeket, én még csak most gondolkodok rajta.


Cindy Kimberly modellnek gyönyörű dús ajkai vannak injekcióval, totál természetesnek hat, nem is hittem hogy csináltatta, míg nem láttam róla videót ezzel. Szerintem ha odafigyelve mértéket tartva csinálod, akkor nem lesz abból baj :)

2018. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó. Tudom nem tőlem kérdezed de válaszolok. Ami megmarad örökre az a szilikonolaj de ilyet már kevés orvos csinál. A legelterjedtebb a hyaluron sav de ez valakinél vagy egyből felszívódik vagy megmarad de nem végleges szóval kell járni töltetni.
2018. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Förtelmesen néz ki.
2019. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!