Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás szájból?

Zsírleszívás szájból?

Figyelt kérdés

Utálom a számat, a felső ajkammal semmi gond, de az alsó négyszerese-ötszöröse, és alatta meg semmi áll.


Felkeresnék egy plasztikai sebészt, de ezt megtudják csinálni egyáltalán, hogy ugyanakkora legyen, mint a felső? Zsírleszívással a száj is korrigálható, ugye?


Rengeteget gúnyolnak miatta, főleg fiúk, hogy "sz*pós száj", meg, hogy a piercingemet is azért vettem ki, hogy könnyebben tudjam lesz*pni a barátomat. Na nekem erre semmi szükségem, mert már undorodom. Eddig csak irigykedtem a vékony szájú nőkre, de most már nekem is olyan kell.


Valaki tud erről valamit?



2018. ápr. 7. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz látni ezt a kérdést.

Szerintem meg szólj vissza azoknak akik ilyet mondanak. Vagy b*ssz le nekik egy pofont.

2018. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én meg mindigis vastag felső ajkakat akartam!! Szerintem gyönyörűek, a modelleknek is mind olyan van!

Mutatsz esetleg képet a szádról? Nagyon érdekelne, milyen!!


16l

2018. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet 😄
2018. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!