Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg nem sikerül az első...

Tényleg nem sikerül az első mellnagyobbítás?

Figyelt kérdés

Nekem nulla mellem van. Melltartót se lehet kapni rá. Ebből szeretnék 500-as mellet.

Első műtéttel tényleg komplikációk lennének?


2018. ápr. 18. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Én még nem próbáltam, de ha hozol egy jó éles kést és valamit, amit betömhetünk (vatta? régi zokni?) megpróbálhatjuk, hátha megy elsőre is.
2018. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem komplikáció: egyszerűen nem fér be egy ekkora bazi nagy implantátum. Nem lehet megcsinálni!

De tök mindegy: 3-5 évente úgyis korrigálni kell rajta, amikor kicserélik a lejárt implantot, és akkor lehet nagyobbra cserélni.

A mellműtétet ne úgy képzeld el, hogy egyszer 18 évesen megcsinálják, és 88 évesen is bomba melled lesz. Rendszeresen kell cserélni a szilikont, mert 5-7 év alatt lejár. Bele is halhatsz, ha kilyukad.

A súlya miatt ugyanúgy lógni is kezd, mint a természetes nagy mell. Vagy emel azt a a doki, vagy tesz be nagyobbat.

2018. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Ezt csak a sebész tudja.. egyéni adottságoktól függ, hogy befér-e elsőre.

Az ilyen régi beidegződéseknek nem kell hinni, hogy 3 évente cserélni kell.

A jó sebészek élettartam garanciás implantátumokkal dolgoznak. Ez nem azt jelenti, hogy soha nem kell majd kicserélni, de ennek is megvan az esélye.

Kb 18-20 évvel lehet számolni.

Persze a természetes testi változásokat nem tudja követni. Ha sok a hízás-fogyás, néhány terhesség.. ezek tönkretehetik, de nem az implantátumot magát, csak lehet, hogy megereszkedik kissé. Ezt meg majd akkor eldöntöd, hogy megereszkedés mértéke zavar-e annyira, hogy cseréltesd. De lehet hogy egyáltalán nem fog érdekelni. És persze nem is törvényszerű, hogy így lesz.

2018. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira lapos vagy tényleg akkor az 500-as lehet nem fog beférni hiába próbálkozna az orvos, vagy összevissza szakadna-repedne a bőröd és jó ronda lenne. Először barátkozz meg egy kisebbel pl 300-assal. Aztán majd a második műtétnél lehet 500.
2018. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elsőre nem fog 500 ast berakni, nem tudom hany éves vagy, de nagyon gyereknek tűnsz.
2018. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!