Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti be mernétek vállalni az...

Ti be mernétek vállalni az olcsóbbat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy orrplasztikát szeretnék, és 2 lehetőség adott: vagy a Budapesti Plasztikai Intézetben csináltatom karácsony körül, mert akkor 800 ezerről 500-ra van leárazva, legalábbis tavaly nagyon nagy akciók voltak akkor(bár az 500 ezer továbbra sem olcsó, de ki tudnám fizetni, 800 ezret viszont biztos nem szánnék rá), VAGY egy kisebb városban csináltatom meg dr. Nagy Lajosnál, akit nagyon dicsérnek és nagyon jók az értékelései, de nála csak 200 ezer körül van. Nem tudom, hogy ennek az-e az oka, hogy nem Pesten van, hanem vidéken, nem akarok úgy járni, hogy “olcsó húsnak híg a leve”...de azért 300 ezret spórolnék vele és tényleg nagyon jónak mondják. Ti hogy döntenétek?

2018. máj. 24. 07:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jók a valós visszajelzesek akkor az olcsóbbat. Amúgy is abszurd a 800 ezerről 500 ezer is.

Szerintem nézz utána teljes koruen az olcsóbbnak és ha meggyőző akkor azt válaszd.

2018. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem abszurd, voltam tavaly konzultáción és hát valós..nem hiszem, hogy egy ilyen nívós hely kockáztatná a hírnevét.


Köszi amúgy, utánajárok. Jöhetnek még válaszok! :)

2018. máj. 24. 07:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból olyan helyen nem csináltatnám mint pl a Budapesti Plasztikai Intézet meg hasonlók ahol azt se tudod kihez kerülsz és ilyen nagggyon nagy akciók vannak.

De tudod az a 800-ról 500-ra is őgy működik hogy előtte jól felviszik az árakat és abból engednek. Szóval alapjáraton fizetnél 500-at ugyanúgy mint a "kedvezménnyel".


Ha jó az orvos akkor csináltasd vele. DE CSAK AKKOR.

2018. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy drágább valami, még nem garancia arra, hogy annyival jobb.

Ha dicsérik az olcsóbb orvost, én mindenképp őt választanám.

2018. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A BPI-ről is nagyon jó visszajelzések vannak, az összes doki elég profi ott. Szóval nekem ilyen szempontból mindegy, melyikhez kerülök.


Elmegyek az olcsóbb dokihoz először, megnézem a munkáit, aztán döntök :) Köszi a segítséget!

2018. máj. 24. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a BPI-nél konzultáción és egyáltalán nem volt szimpatikus. Én mellnagyobbítással kapcsolatban kerestem fel őket. Az orvos kb 10 perc alatt elintézte a konzultációt, ki sem választhattam az implantátum méretét, formáját, úgy éreztem, hogy ott mintha futószalagon gyártanák az egyen embereket. Az orvos elég flegma volt ráadásul.

Ott nagy-nagy akciók vannak, de még az akciós ár is drágább, mint máshol. Az árban benne van az, hogy a Széchenyi Téren van a korház Dunai panoràmával, mellette a Grasham palotával. Kapsz köntöst, L’occatiane tisztasági csomagot, flancos A’la Carte kaját meg még azt is kifizeted, hogy rohadtul hirdetik magukat, nekem pl egyszer Spotify reklámban is megjelentek. Nekem ezekre semmi szükségem, kerestem inkább egy normális, lelkiismeretes orvost, aki nincs agyonhirdetve, az előzetes vizsgálatokat a TB állta, tökéletes lett a végeredmény és többszázezer Ft-ot megspóroltam...

2018. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Igen, utánanéztem és tényleg nem maga a műtét a drága ebben az egészben, hanem a körítés, ami tök felesleges. De azt nem mondanám, hogy drágábbak, mint máshol, a legjobbak mindenhol (Pesten) ilyen összegekért dolgoznak. Viszont az eredmény tényleg nem feltétlen árfüggő, egy barátnőm 800 ezerért csináltatta az orrát és szerintem nem lett szép, aránytalanul kicsi az arcához és nincs természetes hatása. Szóval ennyi erővel ennek a harmadáért is csináltathatta volna.
2018. máj. 24. 22:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem BP-n találsz jobbat is... Valamelyik orvos a mellekre van specializálódva, valamelyik az orra, stb. Ha nem választhatod ki még az orvost sem az szerintem elég gáz.
2018. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több, sőt nagyon sok plasztikai sebész van a fővárosban. Csak pár perc alatt néztem körül és az árak mivoltjai is nagyon szélesek. A 350 ezertől a 990 ezerig találtam orrplasztikákat. Maga a műtét ebből nem annyira vészes (tehát az eszközdíjak, anyagárak), ami többe kerül, az inkább az orvosi díj illetve a kórházi díj. Persze belerakják a reklámok díját is.

Tehát nem feltétlenül a legdrágább a jó. Régebben voltak olyan portálok, honlapok, ahol orvosokat elemeztek ki, hasonlítottak össze. Próbálj ezeken utánanézni a különféle dokiknak.

Gondolj csak egy fodrászra. Ha a férfi fodrász a gépi nyírásért elkér 3-4 ezret, akkor egy nagyon neves, szinte már agyonreklámozott mesterfodrász 10-14 ezret is elkérhet. Otthon meg egy ingyenes és egy gép ára sem túl drága hozzá. Tény, hogy otthon egy férfinak nem menne túl tökéletesre, de hordható. A sima fodrász meg a drágább fodrász között viszont semmi különbség nincs.

Evidens, hogy ez nem pont ilyen, hiszen nem mennél bele egy feketén dolgozó orvosnál egy 50 ezerért olcsón megcsinálom műtétbe, mert attól még hogy hordható, lehet, hogy nem lesz jobb az eredmény attól, amiért el akartál menni plasztikáztatni. Viszont a túl drága sem jelenti, hogy ott biztos szebb és jobb. Az a hely, ami reklámoztat, több vendéggel büszkélkedhet, ami nagyobb bevételt is jelent még ha ugyan azokon az árakon is dolgoznak. Ha ezek mellé marhaságokra is költenek helyetted, akkor felnyomhatják az árakat. Én inkább néznék körül jobban és ha kell, mennék el a sok-sok 10-15 perces kis konzultációkra, hogy akár saját szemmel is láthassam, hogy milyen az orvos maga. Mert a munkásságaikba sosem kerül bele a rossz, csak a legjobbak. Néha napi 3-4 műtét is simán belefér a dokiknál, ami egy hónapra nézve is minimum 40-80. Tény,hogy ő ezért nagyon szép milliós fizut kap, míg az állami orvos közel sem ennyit, de attól még nem jelenti, hogy ő a jobb.

Keress rá erre a dr. Nagy Lajosra, akár kérdezgesd ismerőseid, fórumokon, stb, hogy tájékozottabb legyél. Ha én sok jót hallok valaki felől, akkor is saját szemmel és utána én döntök. Szóval igen, ha úgy hozza, simán vállalnám az olcsóbbat, de nem az olcsósága miatt!

2018. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia, sok helyen az orvos nevét fizeted meg. egy bnöm 1 misit fizetett a melléért, és elbsztak..kicsi lett bele az implant, és van egy "lyuk" neki alul.(nincs kitöltve magyarul)

a masik 650 ért csinaltatta és nagyon jó.

ennyit az árról.felesleges ennyit kifizetni.nagy haszonnal dolgozik aki drágább.ennyi.

2018. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!