Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Be merjem vállalni a mellnagyo...

Be merjem vállalni a mellnagyobbítást?

Figyelt kérdés

Már régebben os gondolkdtam rajta, de most egyre erősebb bennem az elhatározás, ráadásul most pénzem is lenne rá.

Kicsi melleim vannak, ami nem lenne baj, de nagyon asszimetrikusak is. Tudom, hogy mindenkinek kicsit más a két melle, de nekem az egyik kifejezetten nem szép. Kicsit hegyesek is ráadásul. Szóval nem vagyok megelégedve velük. Volt már barátom, nem panaszkodott pasi soha, nem miattuk, magam miatt szeretném.

Nem is 3-4 számmal nagyobb kosárlabda ciciket szeretnék, csak, hogy végre 75B-s push up melltartó nélkül is legyen valamilyen teltebb formája a melleimnek. Mondjuk egy számmal nagyobbra gondoltam.

Valaki, kainek van tapasztalata adna pár tippet? Meg lehet úgy csinálni, hogy alig látszódjon rajtuk, hogy nem igaziak?

Illetve, ha később szeretnék gyereket, mert majd szeretnék egyszer, lehet-e abból gond, hogy implantátum van a melleimben?


2011. jan. 8. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A szoptatást elvileg nem befolyásolja az implantátum,valószínűleg látszani nem fog rajta,hogy nem igazi,de tapintársa már...

És a férfiak többsége nem kedveli a szilikont.Persze ha ettől jobban,és magabiztosabbnak érzed magad,akkor hajrá:-)

2011. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem nincs megcsináltatva, de egy ismerősünknek igen.

És nem is látszik. El ment az orvoshoz, és el mondta neki, hogy ő olyat szeretne, ami egy cső toppban is jól áll, viszont ne lehessen látni, hogy azok műmellek. És meg is kapta, mi is nemrég tudtuk meg, hogy nem igaziak, és csak lestünk.

Neki szelepes van, azt a későbbiekben növelni is lehet, és kisebbíteni is, ha szeretné. És nem kell újra "nagy" vágást ejteni, hanem a szelepen keresztül adnak hozzá, vagy épp vesznek el belőle!


Ő most terhes, és azt mondta az orvosa, hogy abszolút nem fogja gátolni semmibe a műmelle.:)

2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

17:50 vagyok

és az sem igaz, hogy jajj egy hétig vagy meddig kell feküdni, meg hogy fog fájni és társai.

Ismerősünket szerdán műtötték, hétfőn már ment is a boltjába dolgozni.

Mondta, hogy oké fáj picit persze, de közel sem annyira, mint amilyen rémhírek keringenek róla.

2011. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

húúú de jó, én is ilyet szeretnék, ami természetes és nem látszik rajta, hogy mű. Az ilyen plasztik babákon annyira látszik, két hatalmas golyó, semmi természetes lejtése nincs a mellüknek, olyat nem szeretnék.


Tapintásra tényleg nagyon más? Mert azért kiszúrni sem szeretnék magammal, hogy aztán undorodjanak tőlem a férfiak.

2011. jan. 8. 17:59
 5/17 anonim ***** válasza:

megint én vagyok

Igen ismerősünknek is olyan, hogy van egy kis "lejtése" tehát nem egy kib.szott görög dinnye van ott, hanem egy SZÉP mell!:)

Ha ezt elmondod a dokinak biztosan tudni fogja.

Sokkal szebb a természetes hatású, mint azok az "ágyúgolyók"


Tapintásra nem tudom, de őszintén, engem nem is érdekelne:)

2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

mondjuk szerintem, egy természetes hatású műmellnek, sokkal természetesebb a tapintása is.

Nem úgy, mint azoknak a kemény francoknak:P

de ez csak saját vélemény.

Ahogy megy is az ember, a természetes hatásúnak azért van egy fajta "rugózása", míg a "dinnye" áll mint a feszület meg sem mozdul

2011. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem konkrétan hegyes a mellem és még nagy is hozzá a bimbóm(és asszimetrikus). De én már megbékéltem vele, a párom 3 éve velem van szilikonmellek nélkül is. Egyébként nem vagyok csúnya lány, igyekszem a melleimen kívül mindent kihangsúlyozni ami szép, ezáltal elterelem a figyelmet róluk. Szerintem felesleges ennyi pénzt kiadni, sok féle kockázat lehet, unokatesómnak nagyon elba szigetére küldték.
2011. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
18:10 vagyok pedig nem itt csinálták hanem külföldön, sokért!
2011. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy neki nem sikerült még másnak szépen sikerülhet, és attól, hogy külföldön csinálták, az nem egyenesen arányos azzal, hogy ott csak jobb orvosok is vannak. Sőt ezek szerint de nem ám:)

természetesen utána kell nézni, érdeklődni a legtöbbnek a munkáit is meg tudod nézni akár a neten, akár a rendelőjében.

2011. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vállald be, nagyon sok a műhiba. A perek csak a jéghegy csúcsai, a többség el sem megy pereskedni mert sokba kerül és évekig tart. Ha mégis rászánod magad, millió helyen - internet, google, fórumok, ismerősök, esetleg műhibaperes ügyvédek - csekkold le az embert.
2011. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!