Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok, ha teljesen...

Mit gondoltok, ha teljesen ingyenessé válnának a mellplasztikai műtétek, akkor több nő nagyobbíttatná meg a kebleit?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

mit gondoljak róla? Ha teljesen ingyenessé tennék a hajátültetést, akkor több férfi ültetné át a haját.

Mi féle kérdés ez?

2018. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
92%
Igen, valószínűleg. Bár én kis mellekkel élek de jobban örülnék ha a szemműtétek válnának ingyenessé.
2018. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván. S többen is kisebbítenék, az is nagy gond sokaknak.


Én maradok a saját közepesemnél, pedig jó lenne, ha kicsi lenne, de ha ez van, maradjon, nem szeretem a műtéteket. De sokan másképp gondolkodnak, sokaknak pedig tényleg komoly gondot okoz a mellméretük, akár fájdalmakat is.

2018. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Azt hiszem, inkább a fiatalok élnének a lehetőséggel
2018. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
kígyózó sorok állnának a klinikák előtt
2018. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Szoptatás után biztos sokan mennének korrekcióra.
2018. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fogpótlást, javítást tennék ingyenessé, mindkét nem jobban járna.
2018. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nagy melleim vannak úgy is, hogy fogytam. Örököltem.

Mindig görnyedtem emiatt, mert szégyelltem is-sokszor beszóltak miatta, amikor kisebb voltam és utáltam, plusz megtaláltak a fogdosó perverzek.


Én alapból sem szeretem, szóval én ennek örülnék, szeretnék egyszer mellkorrekciót.

2018. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyenessé válnának a mellplasztikai műtétek, akkor megszűnne ez a tevékenység. Ugyanis ezt magánintézetek végzik jó pénzért, az Egészségügyi Pénztár csak különleges esetekben, egyedi elbírálás alapján finanszírozza. (Súlyos betegség utáni rehabilitáció, stb.) Márpedig ingyen senki nem hajlandó dolgozni. Az orvos sem.
2018. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

A műmell alatt többnyire műszív dobog! (Értsd: Akinek annyira fontos a saját kinézete, hogy ezért műtétnek veti alá magát, annak kevésbé fontos a párja, gyerekei, barátai.)

A feltett kérdésre:

Biztosan többen mennének el műtétre. Ez a mai világ mellékterméke. Pedig lehet boldog valaki akár kicsi, akár nagy mellekkel, ha nem az ÉN-t hajszolná, nem hallgatna a kártékony reklámokra (Mert megérdemled!) Ha megelégedne azzal, ami jutott neki, és megpróbálni azzal együtt megtalálni a lelki békéjét, mások szeretetét, megbecsülését, a boldogságot.


Persze kívéve azokat, akiknél egészségügyi probléma indokolja a műtétet. Azok természetesen orvosi javaslatra műtessék meg magukat.

2018. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!