Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehetne csinálni a melleim...

Mit lehetne csinálni a melleimmel?

Figyelt kérdés

Tudom, egyesek szerint rettentően fiatal lehetek ehhez (19), viszont sajnos, vagy nem sajnos F-es mérettel áldott meg a sors.

Mellé egészséges, vékony, de nem sovány testalkatom van.

Nem szeretném, hogy nagyobbnak tűnjenek, tehát ha lehet, kerülnék az implantátumos megoldást, de szeretném, ha feszesek lennének, és nem lógnának végre. Ugyanakkor azt sem szeretném, hogy kisebb legyen, mert alapvetően meg vagyok elégedve vele, és szerintem más nem is állna jól.

Esélyem sincs divatos fazonú ruhákat hordani, mert egy olyan pánt nélküli fazon sincs, ami jól tartana.

Rengeteg problémám van ezzel kapcsolatban, és már ilyen korán olyannak érzem magam, mint egy összeaszott testű nagymama.


Anyám állandóan azt mondja, hogy várjam meg, amíg gyerekeim lesznek, és utána azt csinálok magammal, amit akarok, viszont az igaság az, hogy MOST vagyok fiatal, most kéne “elkelnem”, és az igényes, intelligens pasiknál igen is számítanak az esztérikumok.

Nem azt mondom, hogy amikor majd kapcsolatban leszek, már egyáltalán nem fog érdekelni a külsőm, de szerintem érthető,amit ki akarok fejezni.

Azért már keményen megdolgoztam, hogy vékonyabb legyek, viszont a lógó, kinyúlt bőrrel (beleértve a melleimet is) nem tudok mit csinálni beavatkozás nélkül.


Szóval: milyen lehetőségek jöhetnek szóba ilyenkor és mennyiért?



2018. okt. 11. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ne bántsd! szerinted mekkora az f kosarast és a varas mellet kedvelők aránya?
2020. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia! Együtt érzek velek. Én is 50kgsan 75E-s mellekkel lettem megáldva. Hiába kezdtem már kis tiniként melltartót hordani, sportoláshoz sportmelltartót, még alváshoz is később braletteket.. Lógnak valamennyire. Melltartóban nagyon mutatósak, de anélkül egyáltalán nem. Még régebben lehetett egy fajta pántnélküli melltartót kapni a H&Mnél, ami kivételesen szépen tartott, csak közel 1 évnyi használat után a sok mosástól a szilikon csík elhasználódott és nem tartott. Azóta sem találtam olyat. Nagyon rossz, hogy annyi szép pántnélküli ruha van és egyet sem tudok hordani,ne adj isten melltartó nélkül akarnék lenni... Önálló életet élnének 🤣 a férjem mindig azt mondja hogy nagyon szépek és őt egyáltalán nem zavarja hiszen a súlyuk miatt ilyenek.

Én is gondolkodtam a mellfelvarráson,de gyerekvállalás után. 2 évig szoptattam a picimet, egyáltalán nem nyúltak meg jobban, kicsit csíkosak lettek a tejbelövellés miatti feszüléstől, de kentem őket rendszeresen bio oillal. És a tapasztalatom az hogy a régi 75E-s melltartóim nagyok lettek. Már csak 75Ds kell. Még várok egy kicsit, de szerintem ez nem fog változni, mivel átalakult a mellszövet. Ezekután én még mindig gonsolkodok a plasztikán.

2021. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!