Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Csernus Krisztina mennyiér...

Dr. Csernus Krisztina mennyiért készít ajaktöltést?

Figyelt kérdés
Volt már nála valaki? Mik a tapasztalatok?

2019. jan. 3. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En voltam. Yotubon azt hidette,hogy lehet toltoanyaggal arcot formazni. Te szemelyesen mar szalbehuzast akart rambeszelni 1 honapos gyogyulasi idovel: addig nem sportolhatnek meg nem mehetnek emberek koze. Igy elmentem mashoz. Kosz,nem kerek az atb.szasbol.

Szemem ala toltettem hialuront: asszetrikus lett. Atkozom a napot,amikor odamentem.


Nem ajanlom. Csak ronda noket lattam ott varakozni felfuvodott horrorfilmes arccal.


Ha nem hiszi vki,atkuldom a szamla fotojat emailben.

2019. febr. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sziasztok, valaki másnak nincsen tapasztalta? A Derma Art és közötte hezitálok! Köszönöm
2019. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerositeni tudom az elsot! Soha tobbe az a no. Szerettem volna allivtoltest es a 26 eves arcomra, ami gyakorlatilag problemamentes szinten szalbehuzast javasolt, merthat az ugye valami 300-400 ezer, megsem 100 korul mint a hialuron... Celebekkel reklamoztatja a kezeleseit, egyet kettot kiprobaltam, amellett h horror aras volt hatasa nulla! Szamlat nem adott semmilyen kezeles utan, plusz a hialuront is csak beszurta majd otthagyott, es onnantol kezdve az asszisztensei vilagositottak fel a tovabbiak kapcsan. Szoval oda tobbe nem fizetek egy forintot sem!
2019. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A szálbehúzás csak 2 hétig tart.....
2022. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kisebb (az olcsóbb) kezelésekre nem is ad időpontot...

Csak a 3-4-500ezresekre.

2022. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Iszonyat randa szájakat csinál...
2022. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!