Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztikával kapcsolatban...

Mellplasztikával kapcsolatban keresek plasztikai sebészt. Kit ajánlanál?

Figyelt kérdés

Nem simán nagyobbításról lenne szó, hanem egy fejlődési rendellenesség miatt lenne szükségem a korrekcióra.


Dr. Pataki Gergelyről hallottam, de hozzá jelenleg nem lehet bekerülni, ezért érdekel kit lenne érdemes rajta kívül felkeresnem.


2019. jan. 30. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ha fent vagy facebookon, ajánlom, hogy lépj be a plasztikai sebészet csoportba. Nagyon sok jó tanács van ott. Én is a csoport alapján döntöttem. Előtte totál el voltam veszve a sok orvos között, de beléptem a csoportba és rögtön világos lett mit is akarok és kit akarok.

Én dr Révész Zsoltot választottam. Ő egyébként onkológus is. Úgy lett annó plasztikai sebész, hogy helyre állította olyan nők mellét, akiknek el kellett távolítani. Nála egyébként nem kellett sokat várni. Múlt héten volt az első konzultációm nála és február végén már meg is tud műteni.

Nagyon jó még dr Kovács Ferenc Ágfalván. Ő gyönyörűen is varr.

Dícsérik még dr Gáspár Leventét, dr Pap Pétert is.

2019. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kovács Ferencet ajanlom. Nekem is o csinalta, remek munkat vegzett, emberileg is normalis.
2019. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hamarosan Dr.Krasznai Zsolt fogja csinálni.
2019. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 3. 19:06
 5/6 qborka ***** válasza:
Dr. Rusz Zoltán.
2019. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dr Rusz Zoltant ajánlom . A Krasznai Zsoltnak csak a reklam miatt van neve.
2019. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!