Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Markáns állam van, mondhatni...

Markáns állam van, mondhatni "csúcsos" profil nézetből, ez sajnos zavar, nincs önbizalmam. Hogyan lehetne korrigálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisebb koromban nem adtam neki nagy jelentőséget, de az utóbbi években nagyon elkezdtett zavarni ez a "szépséghibám". A legtöbb nőnek általában az alakjával van gondja, én kivétel vagyok, nekem sajnos az arcommal van.. Bár sokak szerint szép vagyok - nem szeretnék egyáltalán egoistának hatni, valóban sok bókot kaptam - engem ez mégis zavar. Próbálok nem oldalirányba állni embereknek, olyan szinten fusztrál, vagy takargatom a szám ha mosolygok, pedig a fogaim gyönyörűek, az arcom többi részét is szeretem, még az alakom is, mert sportolok és alapból is vékony vagyok.


Egészen addig nem borulok ki, míg meg nem látok magamról egy oldalról készült fotót. Sokak szerint - többek között barátom szerint is - eltúlzom a dolgot, utálja hallani ha erről beszélek, de nekem kell ezzel együtt élnem. Az is hozzárak egy lapáttal, hogy ő sokak szerint vonzó, helyes pasi, még modellkedni is felkérték nem egy ügynökséghez és ilyenkor furán érzem magam, hogy én meg.. Nem tartom magam annak.


Sokszor próbáltam meggyőzni magam, hogy el kell fogadjam, vagy fogjam fel úgy, mint szexepilt. Van itt valaki, aki ilyen/hasonló gonddal fordult plasztikai sebészhez?



2019. febr. 8. 18:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!