Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi a legalsó korhatár,...

Mennyi a legalsó korhatár, egy mellplasztika esetében? Szóval, hogy inplantátumot helyezzenek a mellembe?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül.És melyik a legkisebb szilikon?Linket írjatok,légyszi,hogy a legkisebb szilikontól mekkora lesz a mell.Pl.google vagy akármi.Köszi
2008. nov. 9. 23:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben várnék. Nekem a szülés /ill. szoptatás után/ valahogy megnőttek a melleim. Tini koromban kb. 18 évesen 75.B kosaras melltartót hordtam. Búsultam is emiatt rendesen. Szülés után /21 évesen/ 80.D kosarasat hordok, és már nem szoptatok régen. A melleim se ereszkedtek meg nagyon. Tehát én várnék a végső dötésel. Lehet, hgoy a majdani párod pont így fog szeretni. Vannak férfiak,akik kimondottan a kissebb mellekre buknak. Hidd el,ha apárod azt fogja mondani, neki így vagy tökéletes, el is fogod hinni. Aki meg azért nem akar téged, mert kicsik a melleid,az meg azt sem érdemli meg, hogy rá nézz!
2009. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak mélységesen igaza volt! Az én cicijeim is alig látszanak(70/B) 18 vagyok, de a barátomat nem az érdekli, hogy mekkora a cicim, hanem hogy jó az alakom, kedves lány vagyok,és jól el tud velem beszélgetni,poénkodni. Szerintem még várj ezzel, nekem is sokszor eszembe jutott,mikor el voltam keseredve, de mostmár egyátalán nem csináltatnám meg!!! Ez csak egyfajta kisebbségi komplexus-kompenzálása. Lesz még elég bajod anélkül is, hogy okoznál magadnak.
2009. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bumbi02 ***** válasza:
utolsóéhoz hozzátéve (mint férfi) megmondom hogy nem feltétlen a nagy mellek a jók.. inkább az esztétikusak, mindenkihez más illik.. általában vékonyabb csajoknak kisebb de ez illik hozzájuk... szal csak azért hogy mutogathasd a mély dekoltázsodat ne akarj nagyobbitatni...főleg ne fiatalon amikor még nincs teljesen kialakulva h mekkora lesz
2009. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
inkább fogadd el olyannak amilyen... vagy rúdon akarsz pörögni? pff
2010. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!