Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit csináljak ha a fürdőruhámb...

Mit csináljak ha a fürdőruhámba nincsen mellem? Adj tippet, olvass lejjebb x)

Figyelt kérdés
a fürdőruhámb ugy tűnik mindenkinek hogy nincsen mellem. nincs valami olyan trükk hogy nagyobbnak tűnjön? pl jobban meghúzom a fürdőruha pántot stb... plspls segítséget !! adjatok tippeket!!
2010. júl. 3. 12:57
 1/8 Nikolett_'90 ***** válasza:
100%
Szivacsos melltartó? De ha jobban megkötöd az is jó, csak akkor meg szorítani fog.. :(
2010. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ezzel semmi baj.Attól mert kicsi a melled,még a szépséged és nőiességed megmarad.Nem minden férfinek fontos a nagymell.:-)Szóval fogadd el magad úgy ahogy vagy!Ne törd a fejed ilyen dolgokon.

22F

2010. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Előzőnek igaza van,am hány éves vagy?
2010. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
14
2010. júl. 3. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
A szivacsos melltartó jó megoldás ,és lehetőleg háromszög alakú felsőrészt válassz ,mert abba nem kell olyan nagy mell . :) Ja és bátorításként én 14 éves lány vagyok kb. akkora a mellem mint egy 30 éves nőnek ,persze feszes ,meg gömbölyű még ...:D Pedig nem vagyok dagadt . :) Szóval nem tudok úgy végig menni a strandon ,hogy ne esne ki minden pasinak a szeme és hát tükröződik az arcukon ,hogy mit szeretnének csinálni ...:)Tehát egyrészről szerencsésnek érzem magam ,mert bármilyen ruhát felvehetek ,de arról a részről rossz ,hogy senkivel nem lehet komolyan beszélgetni ,mert kiesik a szeme úgy nézi a mellem .:S
2010. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vagy:

bikiniben a színeseket válaszd, a V formájúakat!


Mellesleg tettem fel 1 kérdést,h zavar-e a kis mell, és a válaszolók 2 %-t (egy Emos, és egy olyan válaszoló aki mindenre azt mondta,h igen) kivéve senkinek nem volt baja a kis mellűekkel!

2010. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
49%
Ha van rá pénzed és idős is vagy meg a szervezeted is készen áll akkor egy műtét mehetne, de ha kicsi vagy akkor szivacsos melltartó.
2010. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

semmi baj a kis mellel de 14évesen még ne vonj le messzemenő következtetéseket arról hogy mekkorák lesznek a melleid.Én ismertem olyat akinek 16-17évesen drasztikusan megnőtt,addig semmi nem volt.


Na de a kérdésre:


Vegyél szivacsos fürdőrucit,az sokat segíthet.


De mondom,14évesen...még annyit fogsz változni:)

2010. aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!