Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha 21 évesen nincs semmi...

Ha 21 évesen nincs semmi mellem, megcsináltassam? Te mit tennél? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nem a formája a problémám (nincs formája olyan kicsi LOL), nem is az ,hogy kicsi hanem , hogy egyszerűen nincs. Nézegettem hasonló kérdéseket és sokan nem tudják, hogy mit is jelent, hogy kicsi. Szinte semmi, de tényleg. Még a push-up sem segít meg semmi ilyesmi mert nincs mit feltolnia. Nem tudom, én így nem érzem nőiesnek magam. Eléggé vékony/deszka alkat vagyok, hízni nem tudok. A műtétektől meg minden ilyesmitől félek, de sokszor elgondolkozom, hogy jobb lenne túlesni rajta. Pedig nem is igazán tetszenek a műtét utáni eredmények sem, de mégis azt gondolom, hogy még az is jobb mint ez, a semmi..legalább lenne..

Hogy lássátok: kb ilyen [link]



2019. ápr. 9. 23:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Ne itt kérdezősködj a féltékeny, irigy, trampli(bocsi) emberektől! Azt csináld amitől te jól érzed magad. Ha attól jobb lenne, akkor csináltasd!!!!! Én megcsináltattam mert nekem is olyan volt mint a képen amit linkeltél és akkor löketet adott hogy csak na. Végre boldog vagyok!!!!
2019. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, te jól vagy? Mitől lenne már itt bárki féltékeny vagy irigy egy vadidegenre? Mindenkiről rosszindulatot feltételezel a világban?


Egyébként meg nem értem a kérdezőt sem, mert a jelek szerint már eldöntötte, csak akkor meg minek teszi fel a kérdést.

2019. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Azzal semmi baj nincs, hogy 21 évesen nincs semmi melled. Nem ezért kell megcsináltatni. Hanem azért mert a leírás alapján neked a mellmérettől függ az önbizalmad. Ez nagyon egyénfüggő, van aki kis mellel is teljesen el tudja magát fogadni és szexinek érzi magát, van akinek meg csak a nagy mell ad önbizalmat. Nekem is kicsi, annyira mint a linkelt fotón de ingyen se kéne műmell mert így érzem magam jól, szeretem őket és nem is tetszene a vékony testalkatomhoz nagy mell, főleg mű. Szóval igen, ha te 21 évesen ennyire komplexusos vagy a melled miatt valószínűleg már sosem fogsz megbékélni velük így ha van rá anyagi kereted érdemes megcsináltatnod.
2019. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
62%

Már régi a kérdés,de ha úgy érzed,hogy meg szeretnéd csináltatni akkor csináltasd meg:) Nekem konkrétan olyan a mellemnek a formája,mintha nem is illene oda a testemhez.

(Előbb vagy utóbb csak összegyűlik annyi pénz,hogy megcsinátassam xd)

Szóval ha elhatároztad magad akkor hajrá :)

2020. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kései Sirató ***** válasza:
Nekem is ilyen mellem volt, a terhességem alatt 2 méretet nőtt és meg is maradt a nagyobb méret. 10 kilóval is több vagyok, most van majdnem normál súlyom, korábban kórosan sovány voltam.
2022. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na az szerencsés
2022. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!