Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek természetes...

Szerintetek természetes hatásúak lettek a melleim?

Figyelt kérdés

Én elégedett vagyok, nagyon örülök neki. 5 éve szültem, azóta dilemmáztam, hogy megéri vagy sem.

A képen nekünk jobb oldali még dúzzadtabb, hiszen 1 hetes a műtét.


[link]


A kérdésem még az lenne, hogy mikor fekudhetek oldalt?

Nyilván megkérdezem az orvost is, de kiváncsi vagyok!


Köszönöm


2019. ápr. 16. 12:41
1 2
 11/18 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
43%

Wow szerintem gyönyörű lett.

Bár tény, hogy természetes mellek nem ilyen szépek. Ettől függetlenül nagyon jól sikerült a műtét.

Nem estél túlzásba sem.

Amúgy meg ne a negatívak véleményére adj. Női szemmel is gyönyörűek, sőt ha neked is tetszik meg férjednek akkor az nagyon jó :D másra nem kell akkor hallgatni.

2019. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
1 hetesen ne várj véleményt. Majd a 6. hétre elér egy formát ami már szebb lesz, de a teljes forma fél év alatt alakul ki, de egy évig simán változik és természetesebb lesz. Szóval kár most ezt megkérdezned. Oldalt fekvéssel még várj mert nincs rögzülve az implant és elmozdulhat. Majd 4 hetesen talán.
2019. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem értek a műmellekhez, de szerintem szép lett! Mű csak azért lett, mert felül nagyobb, mint alul gondolom be van dagadva, meg még nem húzta le a gravitáció?

Ha nem lesz ennyire fent a cicid, akkor tök természetes lesz, de amúgy most is szép! Viseld egészséggel!

2019. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Vádog, hogy változni fog 1 év múlva más lesz? Nagyon kicsi, nekem nem tetszik. Nekem 560cc van, az már dögös.
2019. ápr. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Latszik, hogy mu, de szepen sikerult a mutet. Ami termeszetes es ekkora, az nem ennyire feszes.
2019. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lett. :) Én egyáltalán nem mondanám műnek, de én a válaszolók többségétől eltérően nem vagyok plasztika ellenes.

Privátban megírod esetleg, hogy ki műtött?

2019. ápr. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez gaz:/
2019. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt még csak 1 hetes volt! Persze, hogy feszül meg szét áll meg stb.. majd fél év múlva éri el kb a végleges formát. Addig ereszkedik, bepuhul, helyezkedik, sokat változik még!

Szerintem nagyon szép! Ez egy nagyon természetes cici lesz! Egyátalán nem lesz lufi vagy túl nagy. Ha kifejezetten ekkora volt a kérésed, akkor tökéletes.

2019. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!