Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika es orrsoveny...

Orrplasztika es orrsoveny korrekcio utan 10 nappal mar valoban mehetek futni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most voltam plasztikai sebesznel ,mert nem kapok jol levegot az orromon. Nagyon faradekony lettem az utobbi evekben,pedig egeszsegesen etkezem ,eleget alszom es rendszeresen sportolok. Nyugalmi allapotban is ki kell nyissam a szam sokszor.

Futas kozben telen nyaron nyitva van a szam vegig.


Igy viszont,ha egeszsegugyi okokbol muttetem az orrom,akkor mar esztetikai korrekciot is vegeztetetk. (Boven van mit kisebbiteni rajta sajnos.)


Nagyon stresszes a munkam,a sport letszukseglet hozza. 8 km-t szoktamfutni 60 meteres sprint betetekkel kozbeekelve leallas nelkul. Kezisullyal:90 dkg/kez


Illetve ott van a 30 kg-s amstaffom,aki viszek setalni meg futni. Ot valobsn mutet utan ket nappal vihetem setalni? ( ezt mondtak a rendelesen)


Szeretnek tapasztalatokat toletek. Nem akarokmeglepetest. Tenyleg fontos a sport az eletemben.


Boxra is jarok. Oda mikor mehetek ujra?


Elore is koszonom a valaszokat! Orulok minden valasznak es zold kezzel ellatom mindet.


Mikor milyen sulyokat emelhetek? (Vasarlas: piacon 30-40 kg-osan szoktam hazahozni a gurulos borondom.)

Retikul kb 3-5 kg. Neha leemelem a kutyat,ha ramtspicskol/felugrik vmelyik butorra)


N/36



#fáradtság #orrplasztika #orrsoveny #orvosi tanacsadas #nem kapok levegot
2019. máj. 9. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, elvileg kb 1 hónapig nem szabad sportolni, de 3 hétig semmiképp.
2019. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!