Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tenyleg igaz, hogy csinalnak...

Tenyleg igaz, hogy csinalnak TB-re plasztikai mutetet? Es ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 eves vagyok depresszios nagyreszt a melleim miatt. Nem azt mondom hogy nincs rajtam sulyfelesleg (mert van,8kg) de nem olyan nagy mennyisegben. De edzek lassan fel eve. Tudtok valamit errol az egesz mutetes dologrol? Hol lehet kerni ilyen mutetet? Oltogatos kommentet nem kerek, igy is szarul vagyok lelkileg. Koszi

2019. máj. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz a melleiddel?


Ilyen műtétet nehéz elintézni. Nekem nem csinálták meg, mert nem volt "elég nagy" a mellem a kisebbításhez (120 F)...nézz utána, a testúlyod nem tudom hány százalékát kell meghaladnia a melled súlyának. Leginkább emlőeltávolítás utáni korrekciót áll a TB.

2019. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig jo lenne mellkisebbitest csinalni

95E

Olyan szinten faj a hatam es a gerincem hogy beszakad

2019. máj. 29. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nagyon átérzem, de ilyen méretnél garantálom hogy nem engedélyezik TB alapon. Esetleg ha pszichiátertől tudnál igazolást szerezni hogy lelki problémákat okoz a mérete. Nem pszichológustól.
2019. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Csinalnak tbre ha van papirod arrol hogy ramegy az egeszsegedre !
2019. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnál kell elindulni és ő megmondja hogy mennyi esély van.
2019. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellkisebbítést megcsinálnak TB-re, ha annyira nehezek hogy a gerincedre káros. Nem kell hozzá semmiféle pszichiátriai indok.
2019. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek is brutál hátfájása volt és megcsinálták tb-re.
2019. máj. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!