Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 19 éves koromban elmehetek...

19 éves koromban elmehetek már mellműtétre? Most 18 vagyok és talán még nem csinálnák meg.

Figyelt kérdés

Valaki tud véleményt Gáspár Leventéről? Én hozzá tervezek menni. Ő hány éves kortól műt? Lehet nem nézné jó szemmel ha 18-19 évesen mennék el hozzá? Volt valaki innen ennyi idős korában mell nagyobbításon? Ha vagyok már 18 éves most is bejelentkezhetnék hozzá idei műtétre vagy inkább várjak még egy évet?

Köszi a válaszokat :D



2017. jún. 27. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Minek neked gyerekként mellműtét. Fejlődésben vagy.
2017. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj!
2017. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

22 éves korodig fejlődik test.Csak megjegyzem. (nem vagyok mellplasztika ellen,nehogy azt hidd)

20 évesen elmész hozzá,nem fog furán nézni szerintem.

2017. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most is megcsinálnák és nem néznének furán, nem ritka ilyen fiatalon megcsináltatni.
2018. jan. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

De jo, h 18 évesen van rá 1-2 millád.

Menjél csak, senki nem a pénze ellensége, meg fogja csinálni sok lovéért.

2018. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En 19 vagyok most mutottek. Egy doki nem fog azzal foglalkozni csak azzal hogy elmultal 18 es azzal hogy milyen mellre vagysz. Dr pap peternel voltam es csak ajanlani tudom ot is, az apolokat, az alatatoorvos is nagyon humoros es kicsit oldotta bennem a feszkot mutet elott. Az apolo meg akarhanyszor kellett jott es segitett meg a legaprobb gondnal is. A doktor ur pedig profi 👌🏼
2018. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!