Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kell szülői beleegyzés szájfel...

Kell szülői beleegyzés szájfeltöltèsre 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szeretnék egy hyaluronos szájfeltöltést, kik a legjobb plasztikai sebészek ezzel kapcsolatban? És kell szülői beleegyezés a beavatkozáshoz?

2019. máj. 29. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kell.
2019. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%
Dr. Krasznai (vélemények alapján), kell.
2019. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem inkább neked egy jó pszichológus kéne, mellette megfelelőbb környezet, barátok, stb...


de hát kinek mi, meg ki hogy akarja csinálni a dolgait, meg ki mi akar lenni...

2019. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
79%

És mivan akkor, ha valaki változtatni akar? Ha most nem tetszik neki az szája, később sem fog.

Ha jól átgondolta, és akarja miért ne tehetné meg? Aki az ilyeneket nem fogadja el, az csak irigy.

2019. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

„És mivan akkor, ha valaki változtatni akar? Ha most nem tetszik neki az szája, később sem fog.


Ha jól átgondolta, és akarja miért ne tehetné meg? Aki az ilyeneket nem fogadja el, az csak irigy.”


Amit írsz, a felnőtt korban releváns.

Egy 17 éves tiniről beszélünk.

2019. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
32%
1 év és nagykorú lesz. Szóval? És mint mondtam később sem fog változni. Ha meg megbánja el lehet távolítani a feltöltést.
2019. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azaz még nem az.
2019. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
0%
Pontozz le, ostoba.
2019. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!