Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül saccperkb egy...

Mennyibe kerül saccperkb egy szemhéj plasztika?

Figyelt kérdés
Pár oldalt nézegettem már de árakat sehol sem tüntetnek fel. Gyerekkorom óta rejtett szemhéjam van, sajnos örököltem és nagyon zavar. Szeretném a műtétet megcsinaltatni. Volt, aki alávetette már magát, vagy most készül rá? Mivel kell számolni egy ilyen műtétnél? Nekem van tusvonal tetovalasom, az sérül ilyenkor? És a lényeg, mennyiben kerül a műtét???
2019. máj. 30. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tippre 3-4 kilo kozott lehet. Ha a szemeden kivulre fut a vonal farkincajan annak a szoge megvaltozhat ahogy felfele kicsit meghuzodik a bor, de a szempillatonel futo vonalat nem bantjak.
2019. máj. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem olyan 200ezer körül lehet, mert hát azért mégsem egy mellmutet (tudom tudom az milliós tétel) komolyságu a dolog. Köszi a választ!
2019. máj. 31. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
180 ezer volt : tavaly csinalta dr Feszerfalvi Janos!
2019. júl. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bálint Beátánál 120 ezer.

Boros Lászlóhoz semmiképpen ne menj, az egy kontár!

Szemhéjplasztika sebésznek hirdeti magát, de sem szemhéjplasztikát, sem visszeret nem tud műteni!

2019. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!