Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csak a zsírleszívás segítene?

Csak a zsírleszívás segítene?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy csúnyának érzem a köldököm alatt lévő pocakomat. Mindig is nagyon elégedetlen voltam vele, mert még akkor is csúnyának találtam, amikor a legvékonyabb voltam (kamaszként). Alapvetően vékony a derekam, és szép lapos hasam lenne, amit elcsúfít a hájpacám. Gyerekkorom óta megvan, nagyimnak is mindig volt, neki ráadásul jóval nagyobb, és mivel ahogy idősödik az ember, máshogy hízik, attól tartok, hogy ez csak még rosszabb lesz nálam is. :/ Tudom, hogy egy kis poci nem a világvége, de annyira idétlen, főleg, amikor ülök és hiába tudom, hogy okkal van ott több zsír (védi a szerveket) mégis nagyon csúnyának tartom. Lapos a hasam, alul meg úgy kiáll, mint egy B-s mell. Rémes. :( És oda hízok legkönnyebben amúgy, ledolgozni viszont szinte lehetetetlen. Nem akarok fogyni többet most már, jó a 38-as ruhaméret a 42-es ruhák után, csak ne lenne ekkora a pocim.
2019. jún. 12. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Edzés... S nem lusta mód: Műtét.


Nem csak az adott helyen kell edzeni, hanem körülötte is, hogy feszesítse a bőrt.


Azért írtam mert nagy eséllyel a bőröd van a hasnál.


Nekem szép bőröm van, lapos és edzett hasnál is. Viszont olyan szinten nyúlékony a bőröm, hogy 2 oldalt megfogható, ha rá markolok és kihúzom.


Nem voltam soha kövér, csak az átlagnál rugalmasabb a bőröm.

Mivel a bordáimtól a medencecson izmaiig mindent megmozgatok így feszes marad.


Ha összefogod a bőröd köldök tájt milyen vastag az ujjak és hüvelykúj közti bőr?


Jól edzettél-e rá?


Nah meg nem mindegy hány éves vagy.

Amit alap adatnak nem adtál meg.

2019. jún. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, hogy nincs mit mondanom neked, bocsi.
2019. jún. 12. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Most akkor összevesztetek?
2019. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!