Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás - hol a legérdeme...

Zsírleszívás - hol a legérdemesebb megcsináltatni?

Figyelt kérdés

Sose volt még plasztikai műtétem. Semmi tapasztalatom a témában.


Fenékről, illetve combról szeretnék zsírleszívást.

Hol csinálják meg jól, kinek mi a tapasztalata?

Árban hol a legjobb?


Dr. Gill Endre például mennyire jó? Árban kifejezetten jónak tűnik, a műtét előtti, utáni képeket megnéztem a honlapján, bizalomgerjesztőek...de elég változatos visszajelzéseket olvastam róla.



2018. jún. 6. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
győrben tudok. helyi érzéstelenítessel olcsóbb akkor nem kell az altatast fizetni.azt ugye tudod h sokat nem tudnak leszívni? tehat ha L es vagy nem leszel s-es méret..és ha eszel visszajön pár hónap alatt.
2018. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok nagy méret, csak aránytalan az alakom.

Vékony a felsőtestem, a combom viszont vastag, fenekem nagy. Voltam már 47kg is amikor nagyon drasztikusan fogyóztam, sportoltam, de még akkor is aránytalan volt az alsótestem a felsőhöz képest. Szinte csak felülről fogytam.

Most 57kg vagyok. S-M méret.

2018. jún. 6. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
57 kilósan akarsz zsírleszívásra menni?
2018. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves a baj az,hogy ezeket az aránytalanságot a genetika határozza meg.Olyan nagyon sokat sajnos nem tudsz tenni ellene.Mert a zsírsejtek azok kicsi korban alakulnak ki.És amikor fogyózol akkor csak össze esnek de el nem fognak tűnni,sajnos.
2018. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!