Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Hogyan sminkeltek?...

Nők! Hogyan sminkeltek? Szempillaspirál+szájfény kombó, vagy az Instagram-smink? Nekem az ez előbbi, natúr hatású jobb, meg praktikusabb is.

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Alapozo, puder, szemhejpuder, spiral
2019. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Átlagos hétköznapon: korrektor, bronzosító, szemöldök, szempilla, ajakápoló.
2019. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szemoldokpomade, korrektor, szemhejalapozo, szemhejpuder, szemceruza, tus, spiral, ruzs.
2019. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Általában csak szempillaspirált szoktam használni. Ha csúnya a bőröm, akkor szoktam korrektort és/vagy BB krémet is használni, attól függően, hogy pontosan mi a problémám.
2019. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jók jöttek, és látom itt azt i, hogy nemcsak én vagyok az intasminkelés ellen, mert sokan azt írták, hogy az nem szép...

Félreértés ne essék, nem vagyok úgy ámblokk mindennemű smink ellen, csak a natúr arckikészítés szerintem sokkal praktikusabb, mert nem is izzadom le olyan hamar, és nem is néz ki-bizonyos szituációkba-furcsán, mint pl egy pirosas-bordós-lilás(vagy ne adj' Isten feketés-kékes-zöldes), nagyon sötét vagy élénk, neonszínű rúzs...

És az Instán se mindenki tesz fel rajzolt kockaszemöldököt; mert van, aki csak úgy jár-kel vagy fényképezkedik, hogy tus+rúzs+bronzer+pír, oszt' kész, de az is fura hétköznapra, ha a rúzs nem világos, hanem valami sötét sza.....ság. Mert a rúzs is lehet nude v halvány színű, barackos-rózsás tónus, nem feltétlen azok a japán gésás színek.


Na bye-bye, további szép napot!!!

2019. júl. 31. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!