Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tanácsoltok, ha most...

Mit tanácsoltok, ha most kezdeném a sminkelést? Melyik márka jött be nektek, mit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 21:46
 1/3 anonim válasza:
39%
Essence,gyakorlo alapnak tokeletes...miss spotty ez is jo..ecseteket en rendeltem es tokeletesel...szinpaletabol revoulotiont vegyel mert jol piegmental
2019. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézelődj krémmánián, amik ott nagyon jó értékelést kaptak, azokban nem csalódtam, esetleg találtam olyat, ami nekem személyesen jobban bevált. Természetesen a bőrtípusodnak megfelelő termékeket válassz. Alapozóból, amit tudok ajánlani, de nem annyira népszerű (mert nem kapható, rendelni kell) az a Revlon colorstay alapozója, van zsíros/kombinált ill.száraz bőrre való változat is, én az előbbit használom. Akciósan kb. 3 ezer volt. A színt szerencsére sikerült eltalálni. Drogériából is próbáltam 2-t a catrice HD liquid is viszonylag bevált nekem, illetve egy Nyxeset próbáltam még az nekem nem vált be. A Rimmel stay matt alapozójával sincs annyira jó tapasztalatom, inkább száraz bőrre válhat be. Ami nekem must have darab: catrice comouflage korrektor- kis kerek kiszerelés a bőrhibákra, illetve van szem alás is, mind2 szuper! Maybelline the nudes paletta, lovely pump up spirál, essence barna szemöldök gél, trend it up szájfény, egy beautyblender is jó ha van (real technicsnek van elvileg jó, most rendeltem be abból is). Alapozóból még ha zsíros bőrrel rendelkezel, és a pénz nem számít: akkor az Estée Laudernek van egy ikonikus alapozója. (Ami nem egy kezdő szett része, de szeretem: lovely highlighter. Szemceruzát manapság nem használok: de abból az Rdel young vízállója vált be, ill. az essences sem rossz. Szemöldök ceruzából: a lovelytól es a catricétől találtam jót, bar ezeket sem használom napi szinten. Ha pedig szemhejtussal szemezgetsz, akkor ott a lovely a legjobb.) Ezek nem drága termékek, de abszolút jók. Ha nagyobb a keret: akkor én még kipróbálnám a helyedben a mac rúzsokat is.
2019. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kezdő vagy akkor tényleg az olcsóbbakkal érdemes kísérletezni és rájössz mi az amire szükséged van. Például felesleges egyből egy L'oreal-os pirosítót venned ha utána rájössz hogy utálod és nem szereted használni a pirosítót.


Ezért érdemesebb a lovely, p2, miss sporty, essence márkákkal kísérletezni és ha utána a legfontosabb a szempillaspirál neked akkor abból érdemesebb venni egy igazán durvát. Szóval kísérletezd ki, szép lassan építsd fel mire van szükséged, mit szeretsz.

2019. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!