Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, hogyan sminkeltek...

Csajok, hogyan sminkeltek mindennapra?

Figyelt kérdés
Én csak ennyit: fekete szemcerka körbe és szájfény a számra

2019. aug. 19. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Nincs olyan hogy túl kevés smink. Mindenki annyi sminket tesz fel, amennyit akar.

Én azért ha rendelkezek 1-2 pattanással azokon a napokon pl. szeretem eltűntetni. De ez is egyéni, kit mennyire zavar. A lényeg, hogy smink nelkül is legyen viszonylag szép bőrképed, legalábbis próbálj tenni érte. És a szemöldök legyen igényes.

2019. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
100%
Bb krém, rá átlátszó púder, cicatus, spirál, sötét rúzs. De nem minden nap, ha nem megyek pl. dolgozni akkor semmi. Ha pedig csak rövid időre megyek emberek közé akkor spirál, natúr rúzs azt cső.
2019. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hétköznapra egyáltalán nem sminkelek. Ha bulizni megyek, akkor szempillaspirál, esetleg szájfény. 17/L
2019. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Alapozó,korrektor,puder,bronzosito vagy pirosito,tus,szempilla spiral,szemhejbazis hogy tartson a szemsmink por puderel fixalva,highliter stift,szemoldok gél,szájfény vagy nude ruzs kb ezeket hasznalom hetköznap.
2020. júl. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én alapozo, bronzosito, tus, szemhejpuder, szempilla spiral, ruzs vagy szajfeny, kis highliter.
2020. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!