Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkozás. Hogy csináljam,...

Géllakkozás. Hogy csináljam, hogy ne két és fél óráig tartson?

Figyelt kérdés

9W-os lámpám van és egyelőre most nem tudok erősebbet venni. Általában 3 rétegben fednek szépen a lakkjaim, így azért ez sok időt elvisz.

Aki profi, mondja már meg legyen szíves, hogy egy réteget 9W-os lámpával hány percig kell köttetni, hogy jó legyen? És a végén a fényt hány percig kell?

Köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 26. 05:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szuper. Akkor végülis kb egy percig elég egy réteget köttetni? A fényt meg mondjuk 2 percig?
2019. aug. 26. 21:57
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen. :) Én a fényt másfél percig szoktam. Gél lakkok átkötnek 1 perc alatt. Ha bizonytalannak érzed, akkor max azt is másfél percig bent hagyod, de így már más, azt hittem "sima" UV lámpád van, de így a 2-3 perc az felesleges UV/ledben. :)
2019. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De jó! Ezer hála a tanácsert 😊!
2019. aug. 26. 22:36
 14/17 A kérdező kommentje:
Na 3 óra helyett, nekialltam háromnegyed 5-kor és fél 7-kor végeztem 😊. Három réteg Perfect Nails, rétegenkent egy perc kottetes, ja alatta bonder, szintén egy per kottetes majd rá a lakk, végül a fény, két perc kottetes. Egy óra mínusz, már ez is valami
2019. aug. 27. 18:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha többször csinálod, előbb-utóbb gyorsabban is menni fog. :)
2019. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Öt éve csinálom magamnak 😄. A baj, hogy lassan dolgozom, precízen és nekem a géllakkal sokkal nehezebb bánni, mint a sima körömlakkal. És, hogy szalon minőségű körmöket érjek el, sajna ennyire sok idő kell. Bár én már ennek a mínusz egy órának is örülök 😊.
2019. aug. 28. 06:02
 17/17 A kérdező kommentje:
Magyarán baromi lassan tudom csak felvinni a rétegeket, mert nekem csak úgy lesz szép. Ezért is tart sokáig többek között.
2019. aug. 28. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!