Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Utálok sminkelni de sajnos a...

Utálok sminkelni de sajnos a bőröm miatt muszáj lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, persze nem szép látvány egy pattanásos arcú lány, de azzal hogy mindig alapozót rakok magamra, mindig csak vissza tömődik a pórusom és csak rosszabb lesz. Kozmetikushoz havonta járok de csak még gázabb lesz, bőrgyógyász is írt fel gyógyszert de már fél éve szedem és semmi változás nincs.

Most megfogadtam hogy suli ide vagy oda, én akkor sem fogok sminkelni, még akkor sem ha ez miatt nem lesz barátom. Csak valami alternatíva kéne, amivel elterelhetném az arcomról a figyelmet.


2019. aug. 30. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudsz semmit csinálni ja tényleg semmi sem működik.
2019. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Pont hogy akkor nem kellene sminkelned ha pattanásos vagy, mert csak rosszabb lesz, aztán még több sminket használsz hogy elfedjed, és így tovább.
2019. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%
Ne sminkelj.
2019. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne sminkelj akkor. Ez a természetes, akinek ez nem tetszik az menjen egy műanyag barbihoz.
2019. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Hogyan étkezel? Iszol napi minimum 2 liter vizet?

Ne sminkelj, mert azzal csak rontasz a helyzeten!

2019. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogyasztasz tejterméket?
2019. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Néha meg esik, mert megkívánom pl a tejeskávét, kakaót.

De egy csomó másba is használom, főzelékbe, mártásokhoz.

Joghurtot is eszem, tejfölös kenyeret is. Tehát ezt annyira nem küszöbölöm ki ha megkívánom.

Sminkelni meg ahogy tanácsoltátok nem fogok, majd 1 hónap múlva meglátom hogy változott-e valami vagy sem.

2019. aug. 31. 12:24
 8/8 anonim válasza:
Használj teafa olajat minden este a bőrödre de mértékkel, nekem az nagyon helyre hozta 😊
2019. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!