Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról aki nem...

Mit gondoltok arról aki nem sminkeli magát azért mert természetesen szeretne kinézni?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam szépnek, de azt szeretném, hogyha valakinek megtetszene a külsőm, akkor ne az álarcom tetszen meg neki, hanem az ahogy valójában kinézek
2019. szept. 12. 23:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar hogy te nem sminkelsz. Téged miért zavar hogy én igen?
2019. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
A szepseg belulrol fakad. Van, amit nem lehet sminkkel elfedni. Aki termeszetesen szeretne kinezni, az szerintem szimpatikus, bator dolog, mert fel mered vallalni magad. Sok lany azert nem sminkel, mert nelkule is szep, de igazabol akkor vagy a legszebb, ha elfogadod magad, es mersz onmagad lenni.
2019. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

Az aki szép, az reggel is szép... tehát nem kell így kinézni, még ünnepekre se: [link]



De azzal még semmi baj, ha csak szempillaspirált használsz, vmi halvány szájfény még esetleg, de azt se muszáj...



Anno tinikoromba még olyan kivakolt instababa voltam, mint a képeken amiket belinkeltem ide... De rájöttem, kevés ember jár így, kb 100 nőből 10(vagy még annyi se). Már nem is divat, és míg az volt is, nem követe fű-fa, csak 1-2 ostoba 16-17 éves(mint én is akkoriba =D=D).


Azt hittem, h a sztármajmolós és nagyképű, szájaskodó libák jönnek be férfiaknak! De nem! Az exemet is elvadítottam pont ezzel a kinézettel és viselkedéssel...

Meg azt is hittem, h tiniként ettől felnőttebb leszek... Hát nagyot tévedtem... Jó, h meg nem erőszakoltak az utcán v a Tesco mosdójába!!!!!!! :):):) Hahahaaaaa, jó hü.......ye pi.............sa voltam! =D Műszempillám volt agyonspirálozva, vastag és koromfekete tusvonal alul-felül, Instagram-szemöldök, valamint centivastag rúzs, ami sötét v élénk színű volt(mint pl barna, bordó, sötétlila, élénk és messziről rikító színű ri......ancvörös, neonszínű pink, narancssárga stb)...



Utána, mikor 19 lettem, mikor már csak szempillaspirált meg átlátszó szájfényt használtam... Húszéves koromra pedig csak szempillaspirált kentem magamra.



És jobb is nekem(is meg másoknak is, mert pl nem fikáznak), hogy nem viaszszobrászként készítem el az arcom minden nap, hogy minden szempilla úgy álljon, ahogy kell, meg a gumiszerűen felvitt rúzst is dolog volt úgy felkenni, h ne legyen felemás, plusz minden evés-ivás-trüsszentés után javítgatni, mert foltosodott...


Mostmár a vakolat helyett reggelente gyakran mard egy kis időm, és ilyenkor inkább olvasok újságot v könyvet, TV-t nézek, zenét hallgatok vagy éppen rajzolgatok valami szép képet.

Ezek sokkal okosabb dolgok, mint a félméteres vakolat.

Akkor azt hittem, attól nem látszik, h egy kis tinédzserliba vok, hanem "megöregít kissé" az erős sminkelés. Akkor nem láttam magam natúrba szépnek... Nemtom, mitől lehetett olyan marhanagy kisebbségi komplexusom... :D


Már úgy látom, így is jól nézek ki; és arra is, h nem kell még ünnepekre v egy buliba se kell úgy sminkelni, mintha vörös szőnyegre v valami videoklip-forgatásra készülne az ember. Elég egy kis szempillaspirál, oszt' kész! Jó hü.........ye voltam.



20/nő

2019. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, azért nem kell ilyen lekezelően beszélni azokról akik sminkelnek.
2019. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem aki szép, az smink nélkül is szép. Nekem ez a véleményem.
2019. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%
Sokkal jobban megtanultam elfogadni magam, mióta nem sminkelek. Régebben nem mertem kimozdulni smink nélkül, kicsi volt az önbecsülésem, és csúnyának tartottam magam. Amikor abbahagytam a sminket, kellett egy kis idő, míg megszoktam az arcomat, mert előtte alig láttam magam smink nélkül, csak lefekvés előtt mostam le. De aztán idővel elfogadtam magam, a bőrhibáim nem zavarnak, szerintem szép vagyok. Akinek nem tetszik, az így járt. Felőlem aki akarja, sminkeljen, de én sokkal jobban szeretem magam nélküle.
2019. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

“Aki szép az smink nélkül is szép”

De a sminknek nem csak az lehet a lényege hogy eltakarja a “csúnya” arcomat. Én például szépnek tartom magam smink nélkül is, mégis majdnem minden nap sminkelek, elég erősen. Nálam a smink a kiegészítő szerepét tölti be, nem azért lila a rúzsom mert a szám természetes színe nem tetszik, vagy mert bárki elhinné hogy élénklila ajkaim vannak, hanem mert szépen illik egy lila színfolt szürke pulcsimhoz. Kb mintha egy lila nyakláncot vennék fel, csak én az arcomon jobban szeretek így kreatívkodni.

2019. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a smink nélküli arcom nem önmagam. Nem tudom megfogalmazni. Pl. az eredeti hajam barna, de szőke vagyok évek óta. Kimennék barnán is az utcára, de szőkén vagyok önmagam. Ha abbahagynám a fenekemre az edzést, visszaállna a természetes, deszkalapos valójára. Lapos fenékkel is kimennék az utcára, de jobban tetszik, hogy kerekedik. Az arcom ugyanez. Jobban tetszik sminkben. Én az vagyok, aki utcára sminkel, ez az "önmagam".
2019. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!