Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfinek szemöldökceruza?

Férfinek szemöldökceruza?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok srác vagyok, sötét hajam van, de a szemöldöm picit világosabb és sajna ritka. Néha picit megszinezve és erőteljesebbé meg húzom ceruzával, szerintem jól áll és sokkal jobb az összképe az arcomnak. Nem vagyok meleg stb.. csak szeretek igényesen szépen kinézni ha lehet. Szeretek tetszeni magamnak. Viszont nem szeretném hogy ez nagyon látszódjon.. mármint a ceruza nyoma. Hogyan érdemes korrigálni? Főleg fénybe látszik picit. Próbáljam csak a szőrszálakat kívülről meghúzni ceruzával? És szerintetek nagyon gaz? Válaszokat köszi

2019. szept. 15. 00:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ket kép a különbségről, szerintem nem látszik nagyon

[link]


[link]

2019. szept. 15. 14:03
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Megfordul a nemek rendje.


Fiúkból lányok lesznek. Sminkelik magukat, szemöldökük szedik, harisnyát hordnak. Tapadós ruhát, skinny nadrágot, alig 50kilósak, hajukat festik, ecsetbe nyalják vagy kontyot hordanak. Ilyen egy b*zi a szememben. Szomorú jövő vár a mostani lányokra, hisz át kell venni a férfiak szerepét. A fiúk nem mernek kezdeményezni, nem tudnak udvarolni,anyát keresnek nem társat.

2019. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi barmot...színezett szemöldökspirált próbáltál már? Ha a színe a legnagyobb gond, az azt megoldja, és kevésbé látszik.

Ha nem jön be, akkor a másik tippem hogy egy üres spirálkefével (a szemöldökceruzák végén is szokott lenni) fésüld át a szemöldököd, az finomítja az éles ceruzanyomokat.

2019. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Változnak az idők.. :)
2019. szept. 15. 15:32
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Régen is sminkeltek a férfiak az elit osztályból.


Ha szépen eldolgozod, akkor észre sem veszik, csak nagyon nagyon közelről.

2019. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

én fekete szemöldök/szempilla festékkel szoktam befesteni csodákra képes:D (csak a szőrt fogja be de azt rendesen)

[link]

ha veszel nézdd meg jól nehogy barnát vegyél:)

2019. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Úristen..

Nem mondok semmit a válasz adokra.

Nyugodtan használj szemöldök ceruzát, de szépen óvatosan húzd ki a szálakat. De egyébként a szemöldökspirál tényleg jó, természetes hatása van.

2019. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, szemöldökfestés, vagy tanulj meg szemöldököt festeni. Feketére befestetted és nem fog halványnak látszani, vagy vannak különféle erősítők is rá. De persze sminktetoválás is van, nem csak nőknek.
2019. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sztem meg tartos festekkel a kozmi befesti
2020. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!