Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire éri meg a 2,3,4,5,6D-...

Mennyire éri meg a 2,3,4,5,6D-s szempillát viselni?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik ha azt akarom h tartós legyen eléggé vigyázni kell rá, fésülgetni,szempilla samponnal mosni. És még ez se garancia mert lehet olyan típusú a szempillám h hamar cserélődik és járhatok 2hetente töltésre sok ezer forintért. Szóval aki visel ilyet mi a tapasztalata? Azt jól sejtem,ha el is végzek ilyen tanfolyamot magamnak nem fogom tudni megcsinálni?

2019. okt. 5. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, az én pillásom igényesen, szépen teszi fel őket, ezért a saját szempillám adottságaihoz mérten tartós, amennyire csak lehet. Én 3 hetes töltésre járok. A lényeg, hogy ne dörzsöld a szemed, nem tesz jót neki, meg a sajátjaidnak se. A fésülés nem nagy macera. Mosni kell, hogy tartósabb legyen, főleg, ha alapból zsíros bőröd van. És nem, ha elvégeznél egy tanfolyamot, akkor sem tudnád felrakni magadnak a pillákat, nem véletlen a csukott szem-leragasztott alsó pilla
2019. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!