Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csak a 40 felettiek...

Miért csak a 40 felettiek öltözködnek nőiesen?

Figyelt kérdés

Az utcán majdnem minden nőre a következő ruhák jellemzőek: sportcipő, szakadt farmer stb.

Ha látok egy nőt tényleg magassarkúban, szoknyában, ízlésesen, nőiesen felöltözködve az szinte tutti, hogy 40 feletti. A fiatalok miért nem öltöznek így?


2018. jún. 14. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Személy szerint nekem kényelmesebb a sportcipő meg egy farmer, mint a magassarkú és a szoknya/ruha. Azt sem értem, hogy nekünk miért kellene minden egyes nap "puccba" vágni magunkat, mikor a férfiak sem hordanak hétköznapra öltönyt.
2018. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a munkahelyi dresscode miatt napi viselet a nőies üzleti megjelenés, szóval 7/5 minimum úgy öltözök amit te a 40eseken látsz.

31N

2018. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
#1 rossz körökben mozogsz...
2018. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
#3 Miért mozognék rossz körökben? Amúgy sem a gimiben vagyunk, mi az, hogy rossz körökben mozgok? :D Így érzem magam jól és ettől nem vagyok slampos. Mindenki azt vesz fel, amit akar, én csak a saját véleményem mondtam el.
2018. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
“...mikor a férfiak sem hordanak hétköznapra öltönyt” erre volt válasz ha nem lett volna egyértelmű..
2018. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Kikérem magamnak, én 20 évesen nőiesen öltözködöm... :)

Szoknyát vagy egyberuhát hordok mindig, farmert-tornacipőt szinte soha, blúzokat, kifejezetten nőies darabokat hordok, szolid kiegészítők, smink, bár a magassarkúval hadilábon állok, azt nem szoktam csak alkalmakra vagy ha tényleg rövid napom van, mert amúgy rengeteget gyalogolok, tömegközlekedek és nem túl kényelmes... De szerintem egy szép szandál vagy balerina cipő ugyanolyan nőies, ha úgy viseli az ember. :)

2018. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez a rossz körökben mozogsz duma nem tudom, milyen duma, én napi szinten látok faszikat flangálni öltönyben, utcán, villamoson, metrón, akárhol, de nagy része biztosan nem viccből, hanem muszájból veszi fel, akkor pedig igazán meg lehet gyűlölni ezt az öltözéket :D


Ugyanígy vannak fiatal lányok is, sokan ráadásul, főleg nyáron, akik csinosan járnak, szoknyában, egyberuhában. Megjegyzem, mindez nem nagy kunszt, nem kellene ezekre akkora hangsúlyt fektetni, nem attól lesz egy nő/lány több vagy nőies, hogy ruhában meg magassarkúban vonaglik az utcán (vagy nem attól lesz valaki férfi és igényes, ha öltönyben rohad). Nem úgy vettem észre, hogy kevesebb elismerőbb pillantást kapok másoktól, amikor csak egy "igénytelen" farmer-cipő kombó van rajtam, mint mikor szépen "igényesen" vagyok felöltözve.

2018. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Én sportcuccban is tudok nőies lenni...
2018. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
96%
Nem hinnem hogy minden nonek neked kene megfelelnie. Ha valakinek a sportos kinezet tetszik/kenyelmes akkkr miert ne lehetne ilyen a stilusa? Ha no lennel, tudnad mivel jar egesz nap egy magassarkuban szenvedni, kenyelmetlenkedni a szoknyaval hogy biztosan nem latszik e ki semmi aminek nem kene.. Ha neked azok a nok jonnek be, akkor foglalkozz veluk, akik meg sportcibobe jarnak es szakadt farmerbe (en ebbe tartozok mert 100% jobban erzem magam) azokat meg ne iteld el csak mert nem azt hordjak amit te latni szeretnel raktuk.
2018. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
*100szor jobban erzem magam
2018. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!