Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem gyógyul a Piercing,...

Mencis97 kérdése:

Nem gyógyul a Piercing, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több mint 2 hónapja lett szúrva az orr piercingem (nostrill) de valamiért nagyon nehezen gyógyul!

Rendszeresen fertőtlenítem Octenisept sray-vel és Tetránnal kenem heti legalább 3x. Nem volt soha begyulladva, feldagadva, nincs vadhús (kleoid) sem.

Egyszerűen csak totál érzékeny még mindig. Eddig titán ékszer volt benne, azt kb másfél hónapja cseréltem le, mert akkor úgy éreztem hogy már cserélhető, egy sima fém ékszerre, de az érzékenység ugyan az, tehát nem lett rosszabb tőle hanem stagnál. Van valakinek valami hasonló tapasztalata a gyógyulásban? Meghalatta már valakinek a 2 hónapot ?

Csak értelmes választ szeretnék, a trágárok/kötekedők kíméljenek!!

Köszönöm!


U.i.: még egy kérdés (hogy megspóroljak egy új kérdés témát😂) a Bioflex és a Bioplaszt között van külömbség, vagy ugyan az ?

Köszönöm a válaszokat!:)



2019. dec. 23. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld vissza titánra, illetve karika vagy száras ékszer van benne? Nekem amíg karika volt folyton vadhús nőtt rá mert ahogy forog a karika "behordja" a piszkot, az is lehet hogy érzékeny vagy a kevésbé tiszta fémekre, nem kell elkeseredni, titánból is sok féle piercinget gyártanak, sőt, sok piercer azt ajánlja hogy csak azt hordjunk.
2019. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

L alakú van most benne

2019. dec. 24. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!