Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ugye nem fog így tönkremenni...

Ugye nem fog így tönkremenni a jegygyűrűm? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen kaptam egy fehérarany eljegyzési gyűrűt kis kövecskével. Nem nagyon szeretném fel-le venni. Szerintetek, ha rajtam lenne mindig tönkremenne?
2019. ápr. 29. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viseld mindig büszkén, semmi baja nem lesz. Nem szabad, hogy baja legyen egy minőségi nemesfém ékszernek attól, hogy hordod. Nem bizsut kaptál, így levenni sem kell ha nem akarod.
2019. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Anyukám is állandóan hordta az arany karikagyűrűjét, majd a sok mosogatás miatt megkopott, és így inkább levette.
2019. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
31%

Arra figyelj, hogy ha valamilyen oknál fogva főzni fogsz valami olyat, akkor ahhoz jobb ha leveszed. Pikk-pakk bejut pl egy pici húsdarabka a kő alá, amit nem veszel észre és pár nap után megrohad. Te pedig nem fogod érteni, hogy miért büdös a kezed.


Nem poénként írtam.

2019. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor házimunkát csináltam, előtte letettem a helyére(fürdő sikálás, wc takarítás, nagyüzemi mosogatás)

Utána kézmosás, és vissza felvettem. Amúgy mindem nap a kezemen volt.

Amikor megkopott, ékszerész szépen megcsinálta.

2019. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!