Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak orrpiercing-et?...

Csináltassak orrpiercing-et? Eléggé nagy divat lett? 21/F

Figyelt kérdés
mit kell tudni róla? kinek van? fáj amikor csinálják?

2019. dec. 23. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is SOHA ne csináltass azért piercinget mert divat.

Ha nem lenne divat csináltatnál? Ha a válasz nem, ne csináltass.

Igen, fáj, egy tűvel szúrják át a bőröd, persze hogy fáj, a kérdés hogy megéri-e, nekem van olyan piercingem ami közben konkrétan felkiáltottam de megláttam a végeredményt és csak arra tudtam gondolni hogy imádom, teljesen megérte az a pár másodperc fájdalom.

Amúgy attól függ hova csináltatod, van az orrcimpába szúrt, mivel az porc nem a legkellemesebb piercing de nem is a legrosszabba közé tartozik, illetve van a septum, középre szúrt karika, ha felnyúlsz oda és tapogatózol érezheted hogy egy kis részen nincs porc csak egy kis bőr, na, oda szúrják (jó esetben) így az nem egy brutális piercing.

2019. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán melyik orr pc-t?

Kérlek, ha kérdést teszel fel akkor normálisan



De gondolom nostrilra gondolsz:könnyen gyógyul, olyan helyre menj ahol szúrják és nem lövik,1 hétig kellemetlen orrotfújni, van esélyed vadhúsra ha nem vigyázol és amúgy nem fáj

2019. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol lett divat? Csak mert én még élőben nem láttam...


Ha csak azért akarsz csináltatni, mert ,,divat", akkor inkább ne csináltass.

2019. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!