Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kereszt nyakláncot csak akkor...

Kereszt nyakláncot csak akkor “lehet” felvenni ha az ember vallásos?

Figyelt kérdés
Csak mert a nagymamának kereszt nyaklánca volt és elhunyt pár éve, viszont nem hiszek Istenben meg nem vagyok vallásos. Így nem fura hordani egy ilyet?
2019. dec. 29. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
miért érdekel mások véleménye? hordd ha neked tetszik
2019. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%
Szerintem kicsit furcsa. Olyan mintha nem szeretnéd a paradicsomlevest és mégis azt kérnél az étteremben 🤷
2019. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lux morulus ***** válasza:
A 2 es válasza olyan mint az Ábrahámita vallások. Csak abból a szemszögből releváns.
2019. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vallásos emberként mondom, hogy alapesetben, amikor tiszteletlen helyen (piercingként, vagy fülbevalóként) vagy láthatóan bizsu jelleggel, bármiféle tartalom nélkül hordanak nők kereszteket, az bántani szokta a vallásos érzületemet, mert úgy érzem sérti Istent. De a Te eseted azért nagyon más. Te nyilván a nagymamád emlékére akarod horadni. (Ha szimplán csak érzelmi jelentés nélküli, örökölt cuccként tekintenél rá, könnedén levehetnéd a láncról a keresztet, és kész). No most, szereted a nagymamádat, és őrizni akarod az emlékét. Mi meg azt mondjuk, hogy "Szeretet az Isten". Szóval, én vallásos emberként azt mondom, hogy semmi gond vele, ha hordod. És reménykedem, hogy nem a "k...a Isten b...a meg!" a szavajárásod közben,mint némely nem hivőé... Mert az úgy azért nem lenne helyénvaló...
2020. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!