Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bennetek a smink látványa nem...

Bennetek a smink látványa nem kelt olyan hatást, mintha valaki az arcára írná, hogy smink nélkül vállalhatatlanul nézek ki?

Figyelt kérdés
Ezért inkább rajzol magának egy új arcot, mert a sajátja túl ronda ahhoz, hogy kimenjen vele az utcára. Annyira nehéz elhinni, hogy sok férfi ennek még be is dől, és még szebbnek is látják tőle a nőket. Szerintem gusztustalan és hazug dolog smink.

2020. jan. 11. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
94%
Menj màr innen
2020. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
94%
Az ízléses smink igenis szép, pluszt ad egy nőnek, nem gondolom hamisításnak.
2020. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

“Rajzol magának egy új arcot” - azért nem mindegy, mennyi sminkről beszélünk, jó esetben csak kicsit kiemel valamit a festék, de nem “rajzol új arcot”. Sok esetben a férfiaknak fel se tűnik, hogy ki van sminkelve a lány, csak a lány(ok) érzékelik a különbséget.

Egyébként szerintem ez olyan dolog, hogy pizsamában is szépnek érzem magam, mégis szebben felöltözöm, ha társaságba megyek, sőt a hajamat is megfésülöm. Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy amúgy rondának gondolom magam.

2020. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Egy rúzs, alapozó, korrektor, spirál, tussal semmi bajom. Lakkozott körmök kézen, lábon. 😊
2020. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1-es, ez úgy hangzik, mint egy fájdalmas valóságtagadás.


Értem én, hogy szebb lesz a látvány, de ez a plusz valójában nem a nőt illeti. Mindegy, hogy azt mennyire sok vagy feltűnő sminkkel éri el. Azért látunk egy arcot szépnek, mert a szép, szimmetrikus arcra jellemző vonások, a sima bőr mögött általában előnyös genetika van és fiatal kor (ami utódnemzés céljából szintén előnyös), tehát bármit utólag szépíteni rajta egy átverés a partnerünkkel szemben. Eggyel extrémebb példa az arcplasztika. Elveszel egy nőt, akinek gyönyörűvé van műtve az arca, aztán csodálkozhatsz, ha valamiért szörnyű ronda gyerekeid születnek tőle. Én csak azt várom, hogy az embereknek leessen, hogy a smink mögött nem feltétlen az az arc van, amire számítanak, és ami számít.

2020. jan. 11. 19:11
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egyedül te vagy, akit ennyire zavarba hoz egy sminkelt lány. Felfedezhető, ha valakin egy tonna smink van, vagy éppen csak 1-2 termék.

Ennyire ne legyél idegben, csak mert vannak sminkelő nők, te nyugodtan kikerülheted őket.

2020. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én kimerek menni az utcára smink nélkül, mert úgy is szépnek gondolom magam. Viszont mindenki szebb sminkben és hát ki ne akarna még szebb lenni?
2020. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
92%

1# vagyok.

Tudod a genetikàrol nem tehet senki, azok a lanyok akik épp nem ugy születtek ahogy szerettek volna, még ők is megérdemlik hogy egyszer egyszer szépnek érezzék magukat, vagy azok legyenek.

A te irásod tudod hogy hangzik? Mintha egy irigy 30 éves szűz irta volna, aki màr nemtud hogy belekötni a nőkbe a sok elutasítás miatt...

További szép estét 😄

2020. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, de igazad van 6-os, tényleg kikerülöm őket. Csak annyira furcsa nekem, hogy mások nem így látják a dolgokat.


7-es, akkor lehet, hogy ebben is kivétel vagyok, mert egyszer részt vettem poénból egy ilyen Valentin napi ingyenes sminkelésen, ahol egy profi sminkes kifestett az elképzelései szerint, és konkrétan rosszul voltam attól, hogy belenéztem a tükörbe, és egy vadidegen arc nézett vissza. Egyáltalán nem voltam szebb. Utána egyszer kipróbáltam, hogy magamnak csináltam egy kevésbé durva sminket, de ugyanez volt az érzésem tőle.


Hát a 8-asnak meg... Ennél messzebb nem is lehetnél az igazságtól...

2020. jan. 11. 19:37
 10/22 anonim válasza:
100%

#8 vagyok.

Első sorokban leirtakat még mindig tartom.

Az még azért érdekelne, hogy ez a kérdés mit keres a szexualitás kategóriába?

2020. jan. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!