Helix mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék double helixet, de mindenki azt mondja, hogy nagyon fáj, így nem igazán mertem eddig. Rólam annyit, hogy nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, viszont nem tudom, hogy tényleg fáj-e, vagy csak ijesztgetni akarnak.

Budapesten hol érdemes csináltatni?



2020. jan. 12. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj nagyon.
2020. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Emberfuggo nekem nem volt vészes se akkor se utána.Ne számíts arra hogy kellemes lesz a porcba lonnek egy lyukat. Kibirhato. Van akinek utána belilul de az normális ne ijedj meg ha ilyen történne.
2020. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Három helixem van, de nem egyszerre csináltattam őket. Többfajta piercingem is van, de a helix volt a legrosszabb. Ezalatt ne azt értsd, hogy nagyon fájt, csak szimplán jobban mint a többi. De szerintem a piercing szúrás nem fáj, hanem csak szimplán kellemetlen, szokatlan érzés. De egyébként van double conchom, egyszerre lettek csináltatva, nem volt vészes. :)
2020. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy conch es egy helix van, es pont a helix volt veszesebb. :DD Elso voltam. Szoval szemelyfuggo, ugy tunik.
2020. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont ma szúrattam helixet. :D Fáj, fáj, de kibírható. Én is 7 éve szerettem volna, de mindig is féltem, hogy fájni fog. Nem is tudom, mihez hasonlítsam... Kb annyira fáj, mint az orrpiercing. A septum sokkal rosszabb volt, az sokkal jobban fájt. A tetkó is jobban fáj. Szóval túlélhető. :D Bár még csak a szúrásról tudok írni, azt nem tudom, hogy a gyógyulási folyamat közben mennyire fáj.
2020. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is pont ma voltam, honapok ota, lassan 1 eve szerettem volna. Ma reggel hirtelen felindulasbol eldontottem, hogy kondi utan az elso utan oda fog vezetni 😃 szerencsere pont volt szabad idopontjuk. Maga az egesz muvelet, mig atszurta a tüt, behelyezte a piercinget, meg a veget racsavarta, kb 2 percig tartott. Ezerszer rosszabbra szamitottam. Az orrpiercingnel sirtam pl. Igen reflexbol kifolyt a konnyem, de utana mar a fajdalomtol sirtam. Nyaron a bal fulcimpamba szurattam egy harmadik fulbevalot. En abbol indultam ki, mert az mar felig-meddig porcba lett szurva. 2 hetig ra fekudni sem tudtam. Amikor szurta, hallottam ahogy reccsent a bör/porc. A fulem nem hazudok, kb fel oran belul duplajara dagadt, ami majd’ 1 hetig tartott. En ebbol indultam ki, hogy itt a helix az tiszta porcba kerul. Hat, szinte semmit nem ereztem. Odahelyezte a tüt, kb 2perc mulva alltam is fel a szekbol. Amikor at szurta, SEMMI hangja nem volt, es nem is fajt. Szo szerint semmi fajdalmat nem ereztem, csak annyit, hogy nagyon hirtelen forrosag öntötte el a fulemet, szo szerint égett a fulem. De semmi mas fajdalom nem volt. 10 oraja szurattam. A fulemet siman tudom a kezemmel mozgatni, es nem faj. Egyelore (”kopp-kopp”) meg nincsen bedagadva sem, ellenben a sima fulcimpaba kerult fulbevalotol duplajara dagadt szinte rögtön az egesz fulem. En nem bantam meg, szerintem fel even belul szuratok ala vagy föle meg egyet 😊 viszont a gyogyulsi folyamatrol meg en sem tudok nyilatkozni.

2020. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!