Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaépítő tanfolyam menne?

Szempillaépítő tanfolyam menne?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok jelenleg és érettségim van. Nagyon piszkálja a fantáziámat a szempillaépítés. Nekem is van és nagyon szeretem hordani. Kézügyességem elég jó.

Előszőr a tanfolyamot csinálnám meg aztán a szépségtanácsadói végzettséget szerezném meg, majd gyakorlás után vállalkozásban csinálnám.

Van itt valaki esetleg aki így vágott bele és bejött neki? :) Szívesen hallgatnék tapasztalatokat. Ki-hol csinálta meg?


2020. jan. 23. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Kozmetikus vagy, tehàt nem csak pilázok.

Szerintem ha ügyes vagy, és fejleszted magad, akkor siman megéri.

A lényeg hogy jó tanfolyamot végezz el, és minőségi termékekkel dolgozz.

Nagyon sok haladó tanfolyam van. Az alap az az 1D. Ha ezt jól elsajátítod, akkor jöhet a többi. (2D,3D,Volume stb.)

Tanfolyamoknàl nézd meg hogy ki tartja a tanfolyamot, és nézz utàna a munkàinak.

Nagyon sok önjelölt rossz pillás csinálhat tanfolyamot, és sokszor a tanuló ügyesebb mint a "mester".

Szeritem a Bestlashes, Lash&Lashes elég minőségi màrkák, de kezdheted olcsobbal is, ameddig tanulod.

Van egy pillàs nő, van youtube csatornàja, nagyon hasznos és ösztönző videókat készít a pillázásról. Az árkalkuláció ketesztül a vendég kezeléséig mindenről beszél kis videókban.

Szóval ajánlom neked!

Nagy Zsinett a neve. Nekem is sokat segített a videóival. Apró tippeket is.

2020. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Kozmetikus vagyok, tehàt nem csak pillàzok*
2020. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Sokat segítettél :) Bele is ásom magam jobban :)
2020. jan. 23. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!