Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gimibe mennyi smink az elfogad...

Gimibe mennyi smink az elfogadható?

Figyelt kérdés
Szemöldök meg csinálása kozmetikus által bele fér? (befesti) meg egy kis szempillaspirál? Sajnos szemöldök nélkül nagyon gyerekesen néz ki a húgom, aki most megy gimibe, és szeretne picit érettebbnek tűnni. Ennyi smink bele fér visszafogott ruhákkal? Illetve ezért a nagyobbak nem fognak beszólogatni neki? Meg persze a tanárok? Szemöldökkel azért jóval szebb és kinéz annyinak mint amennyi valójában.

2020. febr. 25. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki nem szeretne válaszolni?..
2020. febr. 25. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolától függ, de egyébként ha kozmi befesti neki akkor az természetes hatású lesz, azt biztos nem fogják észrevenni. Szempillaspirál meg szerintem 14 évesen nem olyan kirívó. :D Legalábbis nálunk nem volt az, pedig már tíz év eltelt azóta, hogy én 14 voltam. :D
2020. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a választ :D Akkor nem kell attól tartani, hogy k**vanak nevezik :D
2020. febr. 25. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Engem senki nem néz ku***nak, és 10. óta napi sminkek a spirál, szárnyas tus, szemöldök, alapozó és néha szemhéjpúder. Szerintem ha igényesen meg van csinálva egyáltalán nem kihívó.

18/l

2020. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit írtál az teljesen jó, nálunk a lányok nagy része használ legalább ennyi sminket. De sokan használnak szemhéjpúdert és tust is, sőt vannak akik tényleg teljes sminkben járnak iskolába de ezért senki nem tartja őket ribinek (hacsak nem olyan a viselkedésük, de akkor meg smink nélkül is annak tartanák őket).

És a tanárokat sem zavarja, bár a mi sulink ilyen szempontból elég elfogadó, a nagyobb műkörmök vagy az extrém színes hajak sem zavarnak senkit. :D

2020. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi lazán. Bár tényleg iskola függő. Az első 3 évben én full "no makeup" ban nyomtam, eskü még korrektort se használtam.

Viszont utolsó évben durván ráfüggtem a szines rúzsokra (piros, barna és hasonló árnyalatok)


Én művészetis vagyok, szóval elég vegyes a társaság van aki 9.es létére már full sminkbe van és van olyan is aki végzős létére semmit nem visel.

Bár az idősebbek a 9.esekre azért ferde szemmel néznek ha ilyen puccba vágják magukat, de sose szólnak be nekik, se ők se a tanárok, mert az ő dolguk, ha nekik ezt tetszik csinálják :)

19/L

2020. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igényes lesz, nem olyan elcseszett, akkor nyugodtan :)
2020. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Igényes lesz :) kozmetikus fogja csinálni
2020. febr. 25. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan a mi sulinkba is lehet pedig református úgyhogy szerintem nyugodtan főleg ha kozmetikus csinálja, a szempillaspiral meg nem olyan kihívó dolog azt is nyugodtan használhatod.
2020. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!