Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok BB krémet seborrhe...

Ajánlanátok BB krémet seborrheás bőrre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az elmúlt években az Avon Clearskin olajmentes BB krémjét használtam, nagyon elégedett voltam vele, de most nem kapható, így muszáj találnom valamit helyette. A bőröm korpás sebhorreás, nagyon érzékeny, nem megfelelő termékre aknékkal reagál.

Sajnos fogalmam sincs, hogy mire válthatnék, totál tanácstalan vagyok. Olyan kellene, ami nem tömíti el a pórusokat, van világos bőrűeknek, és valami bőrnyugtató, aknékat/pirosodást megelőző összetevő is jó lenne benne.



#BB krém #sebhorrea
2020. márc. 2. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is seborrheás vagyok, nekem a La Roche Posay Effaclar Duo BB krém vált be, gyógyszertárban kapható de sajnos elég drága
2020. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, utánaolvastam a krémmánián, és ki fogom próbálni. Remélem, hogy jó lesz.
2020. márc. 6. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!