Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen sminklemosot ajanlan...

Ti milyen sminklemosot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
eddig garnier volt ilyen tej..de nem jo..a szememet csipte mikor sokat raktam de mikoe keveset nem szedte le rendesen sajnos..nem kell hogy krem vagy ilyen tej legyen a tonik vagy memtudom hogymondjakos is jo csak rnyleg jo legyen..es lehetoleg olcso:)nemtek mi jott be?

2015. júl. 12. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

képzeld az én szemem is csípte állandóan, úgyhogy pár alkalom után abbahagytam!


más márkából esetleg próbáld ki azt,amiben micellás víz van!


nekem egyébként az vált be, hogy sima kéktégelyes nive krémet rakok egy kis vattapamacsra,és azzal szedem le a sminket,jól hidratál is.

2015. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
bocsi,szóval nivea krémet :)
2015. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

garnier micellást próbáltad már? az nem fog csípni, mert illatanyagmentes.

a nivea krém nem a legjobb ötlet, nagyon zsíros, pattanásokat okozhat

2015. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hat lattam a kremmanian is irtak hogy csipte a szemuket..:ohat van itthon olyan niveam amit mondassz de tenyleg zsiros nem mernem hasznalni igy is pattanasos vagyok...meg nem:) utananezek
2015. júl. 12. 14:52
 5/20 A kérdező kommentje:
ez a garnier micellas most megfogott koszonom megveszem hasznos volt:)
2015. júl. 12. 14:55
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
fent vagyok krémmánián, a többség épp azt írja, hogy nem csíp. persze minden termékre máshogy reagál mindenki, minden terméknél van olyan, hogy valakinek úgyis csípi a szemét. de a garnier arctejek mind illatosak, nem csoda, hogy csíp. a micellás nagy eséllyel nem fog, szal egy próbát csak megér, max elhasználod arclemosásra.
2015. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
[link] akkor ne csak az elsot olvasd el amit odairnak hanem a tobbit is...amugy nem azt mondtam hogy senkinek sem jott be hanem hogy masoknak sem jott be..es meg csak azt sem mondtam hogy tobbsegnek nem jott be..
2015. júl. 12. 15:04
 8/20 anonim válasza:
L'oreal micellas vize is nagyon jo😊 a szemedre kulon vegyel szerintem szemfestek lemosot, az arcodra pedig a Rival de Loop clean & care arclemoso gelt ajanlanam✌🏼️ Leirnad a bortipusod akkor jobban tudok segiteni? (Zsiros, szaraz, vegyes?)
2015. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ja én a micellásra gondoltam, mármint hogy nem kéne csípnie : DDD
2015. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Szivavs és tiszta víz. :P
2015. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!