Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a szemöldök...

Mit gondoltok a szemöldök "rajzolásról"? Inkább a természetes szemöldök hívei vagyok, vagy szeretitek kirajzolni? Fiúk, nektek melyik tetszik jobban? 18/L

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 24. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok.


Megnéztem újra a képet. Mondjuk ez még nem annyira rossz, mint a többi ilyen szemöldök. De na. :D

2020. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyre inkább megy ki a divatból, mpst a szemöldöklaminálás fut nagyon. Gyak akinek alapból kevés van sokra nem megy vele sajnos.
2020. márc. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

Egyértelműen a természetes. Ennek pedig két oka van:

- úgysem születik senki Brezsnyevnek, minek akkor hozzányúlni?

- a rajzolt szemöldök önmagában is cseszettül taszító.

2020. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%

Határozottan merem mondani, hogy a természetes ezerszer jobb, szebb s a pasik is jobban szeretik.


Azon nevettem, amikor egyik haverommal filmet néztünk kettesbe.

Megszólal, hogy tetszik neki a csaj.

Én: cicukám, a smink sokat javít ám ezen a csajon ebben a filmben.


Megkerestem egy smink nélküli képet és visszamondta amit 🤣


Erre rám támaszkodott magához fordította a fejem és elkezdte nézegetni az arcom.

Végig nézte van-e valami "csalás" az arcomon és homlokon puszilt, agyon csipkedett.


A szemöldökömre mondta "jobb ez, mint az a festett sz∆r, az olyan ilyesztő" 🤣


Igen...közeledve 30-hoz is ilyenek tudunk lenni. 🙃


Sok πcsa csúnya, a sminkkel akarják fedni hibáikat 😁

Vagy tévhitben élnek bizonyos dolgokkal kapcsolatban.

2020. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Laylah ***** válasza:

13.: én Brezsnyevnek születtem. Míg más havi egyszer kihúzgálja azt a 3-4 szál szemöldökét, ami zavarja, nekem egy héten kétszer kellene átmennem az egészen, egy fél zsbekendőnyi szálat kihúzgálva, hogy mindig tip-top legyek, ami másnak alap adottság. Heti egyszer szedem, de akkor már 3 mm hosszúak kb., ráadásul sötét. Bocsi, hogy ki kellett ábrándítsalak.


Egyébként a szedétől eltekintve természetesen hordom a szemöldököm. Néha átmegyek rajta ceruzával, mert alapból ilyen szürkés színe van az egésznek, a hajam nagyon sötét barna, a szemem középbarna, jobban mutat a szürke helyett egy kicsit sötétebben. De már nem úgy csinálom, hogy látható legyen. Fiatalon simán kihúztam feketére.

2020. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a természetes. A linken lévők iszonyúan visszataszítóak.

F

2020. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!