Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet megtanulni igy...

Hogyan lehet megtanulni igy sminkelni?

Figyelt kérdés

Konkretan az ilyen fajta, “instas” sminkre gondolok:

[link]

Probaltam videokat nezni es ugy leutanozni, viszont csak drogerias termekeim vannak, ezert enyhen szolva eleg rossz lett a vegeredmeny.:D Erdemes lenne esetleg Sephorarol bevasarolni es ugy probalkozni?


2020. ápr. 30. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is drogériás termékeket használok, de szép a végeredmény:) sok gyakorlással sikerülni fog.
2020. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez tök egyszerű smink. Drogériással is meglehet csinálni. Nem elég simán alapozó, kell korrektor, púder, highlighter, műszempilla, és valamilyen szép szemhéjfesték. És jó ecsetek.
2020. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlással. Sok gyakorlással.
2020. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se bonyolult smink ez. Azt hittem valami nagyon profi szemhéj satírozás lesz. De ez elég alap, leszámítva a műszempillát.

Viszont szép az arc, jól mutat rajta nagyon, jó a kép, és megvolt az utómunka is.

Nyilván egy átlagos vagy csúnyább lány, élőben, nem szuper fotón, utómunka nélkül, nem így fog kinézni sminkkel sem.

2020. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Műszempilla nélkül nem fog így kinézni. Meg az instagram sminkek inkább képen, retusálva mutatnak jól, irl sokszor nem néznek ki jól.
2020. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit takar pontosan az hogy rossz lett a végeredmény?

Nyilván ez egy modell. Attól hogy elkészíted ugyanazt a sminket, nem lesz olyan arcod mint egy modellnek, ha smink nélkül sem olyan.

Aztán ez egy pózolt, retusált fotó, a tükörben nézve nem lesz se retusált, se tökéletesen beállított a végeredmény.

Viszont a smink minőségén lehet javítani technikával és jobb termékekkel is, ha vannak konkrét problémák. A Sephorát nem érdemes kifosztani így vakon kezdőként, elég drága, és nem minden annyival jobb minőségű mint a drogériás cuccok. Onnan inkább egy-egy kedvenc terméket vagy különlegességet érdemes beszerezni, viszont a drogériás termékek között is vannak jobbak meg rosszabbak, azok között lehet hogy érdemes lenne váltani.

Ha leírod pontosan hogy készítetted el a sminket, milyen termékeket milyen eszközzel hogyan vittél fel és mi volt a baj a végeredménnyel, szívesen segítek kitalálni mivel lehetne javítani.

2020. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!