Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó minőségű, de viszonylag...

Jó minőségű, de viszonylag olcsó sminket keresek, egyéni felhasználásra. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Leginkább szemhéjpúdereket, palettákat szeretnék, esetleg rúzsokat, tusokat. Nem szeretnék Aliexpressről vagy Wishről rendelni, mert nem bízom a minőségükben.

2020. máj. 4. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit takar a viszonylag olcsó?

A Catrice pl jó márka szerintem. A tanácsadós csodákból (Oriflame, Avon) is ki lehet fogni jó minőségeket.

2020. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszonylag olcsó alatt azt értem, hogy olyan 2-3000 ft körül, nem pedig 10000-ért.
2020. máj. 4. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kremmania.hu -n nézz körül, ott (szinte) minden dekorkozmetikum fent van értékelésekkel, összetevőkkel, sokszor az árak is fel vannak tüntetve, és hogy hol tudok őket megvenni. Kategorizálva vannak a termékek, úgyhogy könnyen el tudsz igazodni.
2020. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Márkák közül a Revolution, Maybelline, Sleek, BHCosmetics elég jók.

Rúzsok közül még az Aden.

2020. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Revolutiont én is szeretem, de más drogériás markákkal is megvagyok elegedve pl catrice, essence. Rúzsból én a maybelline super stay re szavazok, ha matt rúzs párti vagy a legjobb választás nem megy sehova evéskor sem.

Wishrol alirol nem érdemes venni, nincsennek rendesen bevizsgálva. Volt hogy székletet, fémet találtak bennük.

2020. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Revolution
2020. máj. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Basketballgirl válasza:

Revolution, Essence, Maybelline, Rimmel, MaxFactor ilyesmik:)

Nézz körül a DM-ben vagy Rossmannban, ott szinte csak ilyenek vannak

2020. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!