Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó vízálló szempillaspi...

Milyen jó vízálló szempillaspirált ismertek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most Rl de young os vízálló szempillaspirálom van, de nem szeretem. Nagyon nehezen tudom leszedni, még a vízálló sminkekre való micellás vízzel is.


Kérlek ajánljatok olyan spirált, ami könnyen lemosható, és nem nagyon-nagyon drága.


Köszönöm:)



2020. máj. 19. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olcso de nekem a L'orealtol valamilyen Feline nevu szempillaspiralom.volt. Nem kifejezetten vizallokent arultak de nekem teljesen tartos volt, volt hogy aludtam benne es szinte semmi nem latszodott reggel. Emellett a Bourjois szempillaspiraljai is jok szerintem
2020. máj. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a Maybelline-től a Lash Sensational-t szoktam használni. Nem tudom, hogy vízállóként van-e hirdetve, de nekem látszólag nem szedi le a víz, sminklemosóval viszont könnyen lejön.
2020. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a Catricetől a Glam & Doll nevű szempilla spirálokat használom (a Curl & Volume Mascara-t ami ilyen sötét rózsaszínes lilás, és a Volume Mascara-t, ami pedig fekete ,,csomagolású"). Nekem mindkettő nagyon bevált, egy picit nehéz lemosni, de ha egy jó sminklemosóval pillanat alatt ejön. Az árukat pontosan nem tudom, de 3000 forint alatt van.
2020. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!