Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Frissen szúrt köldökpiercing...

Frissen szúrt köldökpiercing versenytáncosoknak mennyire zavaró illetve mennyi ideig nem lehet vele táncolni?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer és egy kérdés volt már ezzel kapcsolatban, de valahogy nem jutok velük dűlőre. Edzéseim szinte még minden szünetben is vannak (iskolai szünet) úgyhogy nem tudom megoldani az 1-2 hetes pihenőt. Ha leragasztom ragtapasszal, az mennyire ajánlott ill. biztosít megoldást vagy éppen nem?

Köszönöm a segítséget!



2020. máj. 23. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem simán edzhetsz frissen szúrttal is. Nekem tavaly nyáron szúrták a köldököm és nem kellett pihentetnem, másnap már mentem edzeni és semmi baj nem volt.
2020. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!