Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing begyógyul?

Helix piercing begyógyul?

Figyelt kérdés

Hallottam sok olyan rémtörténetet, hogy sosem gyógyul be, nagyon faj, stb.

Nektek mennyi idő alatt gyógyult be? Megéri csinaltatni?


2020. máj. 27. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik piercing sem gyógyul be teljesen ha kiveszed egy kis lyuk mindig lesz a helyén
2020. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mennyi idő, amíg elmúlik a gyulladás, fájdalom, stb..?
2020. máj. 27. 02:16
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fél éve van, és még nem gyógyult be teljesen. Nem gyulladt be soha, meg nagyon fájni se szokott, szerintem az elején se fájt. Viszont valamiért nem mindig tudok aludni rajta, bár ha mégis ráfekszek, nem annyira rossz, mint az első egy hónapban. De néha meg semmi problémám nincs vele, ez is csak ritkán van így. Viszont forgatni nem tudom, és ha véletlenül belekapok (vagy beleakad a maszk, amikor le-fel veszem), akkor fáj. Nem nagyon, meg csak egy pillanatig, de érzem. Ami tudom, hogy nem normális, mert pl az orrpiercingemet vagy a köldökpiercingemet egész nap forgathatnám, húzogathatnám, mindent csinálhatnék velük, és meg se érezném.
2020. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Elég sok idő, míg begyógyul, mivel a porcszövet nem igazán erezett, így a gyógyulás is sokkal több időbe telik. Nekem hónapokig tartott, mire akár a helix akár a tragus piercingem begyógyult.
2020. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem most lett a masodik helixem.az elsot egy tragussal egyutt lovettem. A tragus kb masfel honap alatt tokeletesen begyogyult. Esetleg pc cserenel erzekenyebb par napig. Viszont a helixem kb 4 honapig erzekeny volt es fajt. Most sem tokeletes. Amit most lovettem nyilvan jobban faj mint a lb fel eves... Van olyan akinek ket ev mulva is erzekeny. Ajanlom az octenisept nevu sprayt. En altalaban naponta befujom hogy fertotlenitve legyen.a friss pc.t pedig napi 3x. Valamint a studexnek vannak ilyen gel vagy folyadek allagu apoloi amik nagyon jok. En lövés melle azt kaptam. De ha jol tudom azt csak kozmetikusnal lehet kapni aki lő is. Remelem segitettem
2020. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!