Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha matt hatású alapozót...

Ha matt hatású alapozót használok problémás arcbőrre, szerintetek kell púder?

Figyelt kérdés

Aknékra hajlamos bőröm van, ezért bőrgyógyászhoz fordultam. Kialakította az arcápolásomhoz szükséges rutint, biodermás termékeket ajánlott, köztük a Sébium Global Cover színezett krém alapozó. Enyhén fénylik a bőr, de matt hatást nyújt, nem mozdul el, nem folyik szét, ha rá kenem az arcomra + zöld korrektor is van vele a bőr hibákra. A pattanások csökkentek, tisztul az arcom, hegek is lassan halványulnak.

Szerintetek kellene púder vagy elég ez a termék?



#bőr #smink #Bioderma #púder #Sébium Global Cover
2020. jún. 5. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mozdul el és neked ez így jó akkor nem kell. Én se használok de én azért nem mert száraz a bőröm és még ha pici púdert is rakok akkor is nagyon látszik.
2020. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!