Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthoni gél lakkozásra mit...

Otthoni gél lakkozásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Itthonra szeretnék venni uv lámpát, s lakkokat. Nem szeretném reszelni, ezért tényleg csak olyan lakk választásához szeretném a tanácsotokat kérni, amit anélkül is fel lehet tenni. Tudom, hogy nem olyan tartós, de remélem egy 2 hetet kibír. Már 4 körmös is próbálta a hagyományos módon megcsinálni a körmeimet, erősített géllakkal. Nagyon ügyesek voltak, de mindenkinél ugyanaz történt , egy 3 hónap után begyulladtak a körmeim s sorra leestek azok, amiket ráépítettek. Hiába pihentek egy-egy ilyen eset után a körmeim akár 1 évet is, újra s újra megtörtént. De mivel körömlakk függő vagyok, s a sima körömlakktól nincs bajom sosem, ezért gondoltam, hogy megpróbálom simán itthon reszelés s erősítés nélkül. Egyébként nagyon gyorsan növő (2-3 hetente jártam töltésre),vékony,de nem töredező körmeim vannak.

Milyen márkákat javasoltok nekem, amit ki lehet próbálni?

Köszönöm :)



2020. jún. 8. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Dm ben láttam ilyen körmöshóz való dolgokat,ott azt hiszem 8000ft korul van uv lampa vagy picivel több nem tudom, gél lakkokat dm ben is tudsz venni ha kórül nézel,kövek disziteskent she márka, van egy körmös rész ott nezz kórül.
2020. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!